Ana Sayfa / Kadınca / Kemankeş nişanlandı (İsmail Demirci kim)

Kemankeş nişanlandı (İsmail Demirci kim)

Kemankeş yani oyuncu İsmail demirci ile Hande Soral nişanlandı ikili yaza evleniyor. Hande Soral ile İsmail Demirci’nin nişan haberi medyaya düştü. Hande Soral ve İsmail Demirci önceki gün Çorlu’da nişanlandı. Soral’ı ailesinden isteyen Demirci aşkının getirdiği tuzlu kahveyi içti. Kardeşi Bensu espriyi patlattı, “Bizden kız almak zor iş”.

Muhteşem yüzyıl Kösem’de kemankeş rolünü oynayan İsmail Demirci ile oyuncu Hande Soral nişan taktı. hande Soral ve İsmail Demirci yaza  evleniyor. Oyuncu çift Hande Soral’la İsmail Demirci, önceki akşam evlilik yolunda ilk adımı attı. Demirci, güzel oyuncuyu Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yaşayan ailesinden istedi. İkilinin aile bireylerinin ve yakın dostlarının hazır bulunduğu kız isteme töreninde Demirci, ‘tuzlu kahve’ ritüelinden nasibini aldı. Kahvenin ardından güzel oyuncuyu isteyen Demirci’ye Soral Ailesi’nin olumlu yanıt vermesiyle yüzükler takıldı.

İSMAİL DEMİRCİ VE HANDE SORAL EVLİLİĞİ TARİHİ

Mütevazı bir törenle aile arasında nişanlanan Hande Soral’la İsmail Demirci’nin bu heyecanla karışık mutlu anlarını yakınları sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi. İkili, yüzüklerin takılmasının ardından ise alkışlar eşliğinde nişan pastasını kesti. Hande Soral’ın kız kardeşi Bensu, müstakbel eniştesine “Bizden kız almak zor iş. Bir acı kahveyle yırttığını sanma” diyerek espri yapınca herkesi güldürdü..YAZA DÜĞÜN VAR
Aile büyüklerinin nişan yüzüklerini taktığı Soral ve Demirci, oldukça mutluydu. Hayranları da çifte sosyal medyadan mutluluk diledi..

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting