Ana Sayfa / Genel / Kenan Sofuoğlu motosiklet yarışını bıraktı

Kenan Sofuoğlu motosiklet yarışını bıraktı

Kenan Sofuoğlu motosiklet yarışı kariyerini noktaladı. Kenan Sofuoğlu pistleri bıraktı. Kenan Sofuoğlu siyasete mi girecek soruları? Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada yarış kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu yarışmalara nokta koyuyor. Sofuoğlu İtalya’da jübile yaparak son yarışını yapacak. Milli motosikletçimiz Sofuoğlu, aldığı kararı Instagram hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Kenan Sofuoğlu, ‘Cumhurbaşkanımın isteği üzerine yarış kariyerimi noktalıyorum’ başlığıyla yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu hafta sonu italya’da “JÜBİLE” yapma kararı aldık. Son zamanlarda yaşamış olduğumuz sakatlıklar, ailemin korkuları ve Cumhurbaşkanımın artık bırakmam gerektiği talimatı düşündüğümden erken bir zamanda bu kararı almamıza sebep oldu. Gözüm arkada kalmayacak çünkü Ülkemizi Dünya arenasında temsil edecek sporcular yetiştirdik,Şanlı Bayrağımızı onlara teslim ediyorum.20 yıl önce başlayan kariyerimizde hayalim Dünya Şampiyonalarında yarışabilmekti Şükürler olsunki Rabbim bize 5 kez şampiyon olmayı nasip etti. Bu şampiyonlukları almamızda çok kişinin emeği var! Bizi bu yolda destekleyen ve Dua’larını esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.Yarıştığım takım ve sevenlerim için 12-13 Mayıs İtalya’da jubile yapacağız!”

İlginizi Çekebilir

Kredi kartları patladı, kriz derin

Kredi kartları yeni taksit düzenlemesi geliyor. Kredi kartı borçları patladı, kredi kartı borçluları ödeyemez durumda. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting