Ana Sayfa / Kadınca / Kırmızı Oda Zafer günümüzde hangi holding patronu?

Kırmızı Oda Zafer günümüzde hangi holding patronu?

Vahit ve Zafer Kırmızı Oda dizisinde aslında kim, hangi ünlü holding patronu ve oğlu. Kırmızı Oda Zafer, günümüzde hangi holding patronunun hayatını canlandırıyor babası kimdi? Kırmızı Oda’daki Vahit Bey aslında kim, kimin hayatını anlatıyor ve hangi holding patronuydu oğlu şimdi ne yapıyor. Medya ve otomotiv ve finans dünyası gibi birçok önemli sektörün büyük isimlerinden birinin yaşamı kırmızı Oda’da Vahit ve Zafer beyler olarak ekrana geldi.

Kırmızı Oda’daki Vahit bey gerçek hayatta kimin yaşamı ve oğlu Zafer günümüzde hangi holdingin büyük şirketlerin patronu merak ediliyor.

KIRMIZI ODA VAHİT BEY GERÇEKTE HANGİ ÜNLÜ İŞADAMI

Her hafta olduğu gibi bu hafta izleyicisini ekrana kilitleyecek olan Kırmızı Oda hikayeleri büyük ilgi görüyor. Kırmızı Oda’nın yeni hikayesi Vahit Karahanoğlu kimdir? İzleyiciler tarafından merakla araştırılan karakterler bu hafta da gündemde. Peki kimdir? Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu gerçekte kim?
Cuma akşamları TV8’de yayınlanan başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda gerçek hikayeleri ekrana taşımaya devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabında yer alan yaşanmış öykülerden esinlenerek televizyona aktarılan hikayelere bir yenisi eklendi. Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir? Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu gerçekte kim?

KIRMIZI ODA VAHİT KARAHANOĞLU KİMDİR?

Madalyonun İçi kitabında Nihal ve Zafer’in hikayesiyle birlikte Vahit Karahan’ın yaşamı “Binbir Gece Masalı” bölümünde anlatılıyor. “Binbir Gece Masalı” bölümleri kitapta 4 ayrı bölümde ele alınıyor. İlk bölümde Nihal ve Zafer’in çocukluklarından, ikinci bölümde ise Nihal ve Zafer’in evliliklerinden, üçüncü bölümde Zafer’in babasından ve son olarak iyileşme sürecinden bahsediliyor. Vahit Bey işte dördüncü bölümde okuyucunun karşısına çıkıyor. Çünkü Vahit Bey, Zafer’in babasıdır.

Medyada özellikle televizyon ve diziler konusunda önemli tespitleri olan gazeteci yazar Osman Tığraklı, Kırmızı Oda dizisindeki Vahit Ve Zafer karakterlerinin dikkatle izlenmesini tavsiye ediyor.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş’ta Santos kovuldu

Beşiktaş teknik direktöre Santos’un görevine son verildi. Teknik Direktör Fernando Santos’la yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Santos’a …

Sınırsız Hosting