Ana Sayfa / Kadınca / Kocaeli’de evlilik fuarı nerede ve tarihleri
KOCAELİ EVLİLİK FUARI

Kocaeli’de evlilik fuarı nerede ve tarihleri

Kocaeli’de açılan evlilik ve gelinlik fuarı hangi tarihler arasında açık kalacak ve fuardaki 2017 gelinlik modelleri bilgisi paylaşıldı. Kocaeli’deki fuar evlenecek çiftlerin akınına uğruyor. İzmitte, evlenecek ve evini yenileyeceklerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı ilgi gördü. Fuarın açılışında gelinlik defilesi yapılırken, otomobilden eve, gelinlikten mobilyaya kadar bir çok ürünün tanıtımı yapıldı.

Kocaeli’de açılan evlilik ve ev eşyaları fuarı büyük ilgi çekiyor. Gelinlik 2017 modelleri ve 2018 gelinlik trendleri İzmit’te açılan fuarda sergileniyor. İzmit Uluslararası İnterteks Fuar alanında Kocaeli Ticaret Odası ve TÜYAP Anadolu Fuarları organizasyonuyla 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı törenle açıldı. Yaklaşık 50 bin kişinin ziyaret etmesi hedeflenen fuar açılışına Kocaeli Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, evlenecek ve evini yenilecek çok sayıda vatandaş katıldı. Fuarın açılışında gelinlik defilesi yapıldı. Evlenecek ve evini yenileyecek olanlar otomobilden eve, gelinlikten mobilyaya kadar bir çok ürünün tanıldığı fuarda stantları gezerek yetkililerden bilgi aldı

YENİ GELİNLİK MODELLERİ 2017 GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Fuarda evlenecek olanların ihtiyacı olan tüm ürünlerin bulunduğunu söyleyen TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Geçen yıllara göre daha farklı bir konseptle fuarımızı yapıyoruz. Kocaeli ve çevre illerdeki konut projeleri de fuarımızda uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Bunun dışında evlenecek olanların ihtiyacı olan bütün ürünler uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Bu yıl geçtiğimiz yıllardaki ziyaretçi sayısının üzerinde ziyaretçinin olacağına kuşkumuz yok. Fuarın bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Kocaeli fuarcılık anlamında Türkiye’nin çok önemli bir bölgesi konumuna gelecek” dedi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu fuarın evlenecek olanlara çok iyi imkanlar sağladığını belirterek, “Fuarlar bir fırsat ürünleridir. Firmaların pazara açılması hatta dünyaya açılmaları adına fuarlar önemlidir. Yenilikleri takip etmeyi sağlayan esnaf ve tüccarların kendi marifetlerini yansıtması açısından bu tür organizasyonları destekliyoruz. Fuara özellikle evlenecek ve evini yenileyecek olan vatandaşlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting