Ana Sayfa / Kime Ait / Kurukahveci Mehmet Efendi İsrail açıklaması

Kurukahveci Mehmet Efendi İsrail açıklaması

Kurukahveci Mehmet Efendi kime ait. sahibi kuruluşu ve açıklaması. İsrail’e yardım ettiği öne sürülen Kurukahveci Mehmet Efendi’den açıklama geldi. Kurukahveci Mehmet Efendi’nin açıklaması. Kurukahveci Mehmet Efendi’nin Gazze’de katliam yapan İsrail askerlerine kahve gönderdiği iddiaları büyük tepki çekti. Marka için boykot çağrıları yapılmaya başlanırken, yapılan açıklamada yardım iddiaları yalanlandı.

Kurukahveci mehmet Efendi kime ait, sahibi kuruluşu ve İsrail’e yardım mı etti açıklama geldi. Kurukahveci Mehmet Efendi’nin İsrail ordusuna destek için kahve gönderdiği iddiaları büyük yankı uyandırdı. Boykot çağrıları dile getirilmeye başlanmışken marka tarafından iddialar yalanlandı.

BOYKOT ÇAĞRISI YAPILDI

1 ayı aşkın süredir Gazze’de katliam yapan İsrail ordusundan doldukları öne sürülen iki kişi, ellerinde Kurukahveci Mehmet Efendi’ye ait kolileri taşırken gösteren bir fotoğraf yayınladı. Bununla birlikte İsrail’in Gazze’deki soykırımı devam ederken, Kurukahveci Mehmet Efendi’nin İsrail ordusuna destek için kahve gönderdiği iddia edildi. Paylaşılan fotoğrafın ardından sosyal medyada boykot çağrıları yapıldı.

İsrail ordusuna yardım ettiği iddia edilen Kurukahveci Mehmet Efendi'den yalanlama geldi

“ASILSIZ İDDİALARDAN DERİN ÜZÜNTÜ DUYUYORUZ”

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Kamuoyuna saygıyla duyurulur, Son günlerde Kurukahveci Mehmet Efendi markasıyla ilgili sosyal medya hesaplarında hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan asılsız ve karalayıcı iddialardan derin üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. ‘Yurtta Sulh, Cihanda Sulh’ ilkesini düstur edinmiş bir ülkenin markası olarak, böyle bir iddianın muhatabı olmadığımızın ve olamayacağımızın bilinmesini isteriz. 152 yıldır yerli ve milli olan markamızın ayakta kalmasını sağlayan şey, her şeyden önce karşılıklı saygı, dostluk ve güven temeli üzerine inşa edilmiş olmasıdır. Dünyanın 60 ülkesine ihracat yaparak, hem ülke ekonomimize hem de Türk kahvesi kültürünün yaşatılmasına katkıda bulunuyor, bununla da gurur duyuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sohbetlerin, dostluğun, misafirperverliğin simgesi olmaya devam edeceğiz.”

İsrail ordusuna yardım ettiği iddia edilen Kurukahveci Mehmet Efendi'den yalanlama geldi

İlginizi Çekebilir

Fatih Terim’in GS üyeliği askıya alınıyor

Terim Fonu nedeniyle Galatasaray Kulübü Fatih terim ve Ayhan Akman’ın üyeliklerini askıya almak istiyor. Fatih …

Sınırsız Hosting