Ana Sayfa / Sağlık / Manolya Onur yaşı, mesleği ve kimdiri

Manolya Onur yaşı, mesleği ve kimdiri

Türkiye eski güzellerinden Manolya Onur yoğun bakımda. Manolya Onur aslen nereli, hangi yıl Türkiye güzeli seçildi ve asıl mesleği ne bilgileri. 1975 senesinde Türkiye ikinci güzeli seçilen 60 yaşındaki Manolya Onur, geçen gece Beşiktaş’da bulunan bir hastanenin yoğun bakım servisine kaldırıldı.

Manolya Onur aslen nereli, kaç doğumlu ve kimdir bilgileri. Eski Türkiye güzellerinden Manolya Onur’un akciğerine kan taşıyan damarlarından birinde sorun olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine hemen yoğun bakıma alınan Manolya Onur’un durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Sabah’ın haberine göre, Onur’un hastalığını duyan sevenleri ve akrabaları Manolya Onur’u tedavi gördüğü hastanede yalnız bırakmıyor.

MANOLYA ONUR YAŞAMI
Manolya Onur Kimdir? 1955 yılında dünyaya gelmiştir. 1975 Türkiye İkinci Güzeli seçilmiştir. O zamanlar birçok projede yer alan Manolya Onur daha sonra, 1990 yılında Şah Bereket’le evlendi. Dört yıl süren bu evlilikte sarayda yaşadı, paha biçilmez mücevherler taktı, bir de kız çocuğu sahibi oldu. Şah Bereket, belinden ameliyat olduktan sonra 1,5 yıl felçli kalan eşini başka kadınlarla aldattı. Bu aldatma sonrası ikili yollarını ayırdı.
Bu haber http://www.kayseritempo.org/’dan alınmıştır.

 

İlginizi Çekebilir

Burdur diyaliz skandalı

Burdur’da diyaliz hastalarına ne oldu, Burdur devlet hastanesi diyaliz skandalı ne ne oldu sorusu. Burdur …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting