Ana Sayfa / Manşet / Mario Jardel tanınmaz halde
MARİO JARDEL

Mario Jardel tanınmaz halde

Mario Jardel aldığı kilolar ile eski günlerini aratır oldu adeta tanınmaz başka bir insan oldu. Eski Galatasaraylı Mario Jardel, kilolarıyla şaşırttı. Galatasaray’a geldiğinde performansıyla göz dolduran efsane futbolcu Jardel’in son halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Mario Jardel Galatasaray’dan neden ayrıldığını ilk kez açıkladı. Mario Jardel aldığı kilolarla adeta eski Jardel’den 3 tane oldu. Galatasaray’ın eski futbolcusu Mario Jardel’in son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Avrupa gol kralı olan ve sarı-kırmızılı forma ile UEFA Süper Kupa’yı kaldıran 43 yaşındaki eski futbolcu, yeşil sahalardan sonra Rio Grande do Sul meclisinde milletvekili oldu.

Sahte evrak düzenlemek ve zimmetine para geçirme gibi şuçlamalardan dolayı milletvekilliği elinen alınan Jardel’in son zamanlardaki hali görenleri şaşırttı.

Aldığı kilolarla dikkat çeken Jardel, Galatasaray’la ilgili kendisine sorulan ‘ neden sadece 1 yıl kaldın’ sorusuna ‘ Çünkü Portekiz’i özlemiştim. Geri dönmek istedim.’ yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilir

Saldırgan köpekler uyutulacak

Sokaklardaki başıboş saldırgan köpekler uyutulacak. Çocuklara saldıran, sokak köpekleri artık itlaf edilecek. Sahipsiz hayvanlara yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting