Ana Sayfa / Genel / Matrix yapımcılarına ne gönderdi

Matrix yapımcılarına ne gönderdi

Murat Yıldırım’lı Kim Milyoner Olmak İster ilk bölümü 6 Şubat. 

Matrix için yapımcılara ne göndermiştir. Wachowski Kardeşler, Matrix için istedikleri 80 milyon dolar bütçenin sadece 10 milyon dolarını alabildikleri için yapımcılara ne göndermişlerdir?

a-bir kırmızı bir mavi hap

b-keanu revesin sözleşmesini

c-oscar heykelciğinin kafasını

d-filmin ilk 10 dakikasını

DOĞRU YANIT: D

KİM MİLYONERİ SUNAN YENİ SUNUCU MURAT YILDIRIM KİM NERELİ NECİ

Selçuk Yöntemin yerine Kim Milyoner Olmak ister7i sunan murat yıldırım kaç doğumlu nereli, neciTV ekranlarının uzun yıllardır devam eden sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Yarışmada bu akşam izleyicileri bir sürpriz bekliyor. Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu Murat Yıldırım izleyenlere merahaba diyecek. Yeni bölüm öncesi ise ”Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster’den ayrıldı mı?” soruları aratılmaya başladı. Peki Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu Murat Yıldırım kimdir? Selçuk Yöntem neden ayrıldı? İşte tüm detaylar…

SELÇUK YÖNTEM YERİNİ MURAT YILDIRIM’A BIRAKTI

Kim Milyoner Olmak İster’in efsane sunucusu Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirmesinin ardından koltuğu bir başka usta isim Selçuk Yöntem almış ve kısa sürede programla özdeşleşmişti. Selçuk Yöntem bir süredir devam ettiği görevini genç neslin sevilen oyuncularında Murat Yıldırım’a bıraktı
KİM MİLYONER OLMAK İSTER’İN YENİ SUNUCUSU KİMDİR?
Türk dizi ve sinema oyuncusu Murat Yıldırım, 1979 yılında doğdu. Annesi ve babası aslen Mardinli olan oyuncu, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu.[1] Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu. Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı. YÜO’daki arkadaşları aracılığıyla televizyon dünyasına giren Yıldırım’ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde “Mesut” karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti.2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.

Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde “Demir” karakteri ile büyük bir çıkış yaptı. 2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı. Kocan Kadar Konuş filmleriyle komedi türünde de iddiasını ortaya koyan Murat Yıldırım, 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi ancak bu evlilik 4 yıl sonra sonlandı. Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da Adana’da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

2012’de Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği Show TV’de yayınlanan Suskunlar’da Ecevit karakterini canlandırdı. 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi ancak bu evlilik 4 yıl sonra sonlandı. Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da Adana’da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASININ FORMAT

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

İlginizi Çekebilir

Yusuf Yıldız neci, kim (Survivor Yusuf)

Survivor Yusuf Yıldız aslen nereli, neci ve kim? Survivor 2023’e yedek yarışmacı olarak katılan Yusuf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.