Ana Sayfa / Kadınca / Meghan Markle gelinliği fiyatı

Meghan Markle gelinliği fiyatı

İngiltere sarayına gelin gidecek olan Meghan Markle’ın gelinliğinin markası ve fiyatı belli oldu. Prens Harry müstakbel eşi için gelinlikte çığır açacak fiyatlı olaya imza attı. 19 Mayıs’ta Prens Harry ile dünyaevine girecek olan Meghan Markle’ın giyeceği gelinlik ortaya çıktı. Ralph & Russo imzalı gelinliğin fiyatı ise 100 bin sterlin (572 bin TL)

Meghan Markle’ın gelinliğinin markası, fiyatı dudak uçuklattı. İngliiz kraliyet sarayına girecek olan Mefhan bakın kaç liralık gelinlik giyecek. 2018 model gelinlik göz kamaştıracak. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Kraliyet ailesine yakın kaynaklar Prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle’ın 19 Mayıs’ta gerçekleşecek düğününde bir tanesinin tasarımı İngiliz moda evi Ralph & Russo’ya ait olan iki farklı gelinlik giyeceğini söyledi.
36 yaşındaki ABD’li oyuncunun Ralph & Russo tasarımlı el yapımı ve boncuk işlemeleri bulunan gelinlikle, St. George Şapeli’nden Windsor Sarayı’nda düzenlenecek resepsiyona kadar görüleceği belirtildi.

100 bin sterlin değerindeki gelinliği Prens Harry’nin aldığı öğrenilirken, İngiliz basını 2011’de Düşes Kate Middleton’ın giydiği 250 bin sterlin değerindeki gelinliğin daha gösterişli olduğunu yazdı.
Öte yandan Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamada, Markle’ın anne ve babasının 19 Mayıs’ta Windsor Sarayı’nda gerçekleşecek düğüne katılacağı açıklandı. Markle’ın ABD’de yaşayan annesi Doria Ragland ve Meksika’da yaşamını sürdüren babası Thomas Markle, düğünden bir hafta önce İngiltere’ye gelecek.

Markle çocukken boşanan çift, evlilik töreninden birkaç gün önce Kraliçe Elizabeth, Prens Philip, Prens Charles ve eşi Camilla ile tanıştırılacak.

İlginizi Çekebilir

Sigarada İngiliz modeli dönemi

Sigara satışı İngiliz modeli nedir, özelliği ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan tütün ve tütün ürünlerine karşı yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting