Ana Sayfa / Kime Ait / Mehmet Şimşek muamması

Mehmet Şimşek muamması

Kulislere yansıyan iddialara göre Mehmet şimşek istifa etti. Ancak hükümet kanadından henüz bu konuda bir açıklama gelmedi. Ekonomiden Sorumlu Mehmet Şimşek istifa mı etti diye çok sık sorgulanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kamuoyuna açık olarak yaptığı ilk değerlendirmelerin ardından, Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in istifasını Başbakana ilettiği iddiaları kulislerde konuşulmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eleştirdiği Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in istifa ettiği iddia edildi. Hürriyet’te yer alan habere göre, Şimşek’in istifasını Başbakan Binali Yıldırım engelledi. Yıldırım’ın devreye girerek bu girişimi önlediği, konunun Cumhurbaşkanına da iletildiği öne sürüldü. Şimşek’in de son üç günden beri kamuya açık programlar yapmayarak, sessiz kalmasının eleştirilerden kaynaklandığı dile getirildi. MYK’da yapılan bu değerlendirmelerin ardından, ilgili bakanlara, faizlerin aşağı çekilmesiyle ilgili çalışma yapmaları talimatı verildiği öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Emekli Kurban sonrası aylık alacak

Kurban Bayramı öncesi emeli alıkları olmayacak. Emekli maaşını Kurban Bayramı sonrası alabilecek. Bu kurbanda emekliye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting