Ana Sayfa / Kadınca / Mihriban ile Birkan aşkı (İzdivaç Mihriban aşık)
TÜRBANLI MİHRİBAN İLE BİRKAN EVLİLİK

Mihriban ile Birkan aşkı (İzdivaç Mihriban aşık)

İzdivaç’ta türbanlı Mihriban ile Birkan arasında aşk başladı. Birkan daha önce iki gelin adayı ile yatağa girmiş ve bu görüntüler paylaşılmıştı. Başörtülü gelin adayı Mihriban, daha önce iki isimle yatak görüntüleri ortaya çıkan damat adayı Birkan’dan hoşlandığını itiraf etti.

Zuhal Topal’ın gelin adıyı Türbanlı Mihriban ile Birkan evlilik yoluna girecek. İzdivaç programının başörtülü gelin adaylarından Mihriban, daha önce iki isimle yatak görüntüleri çıkan damat adayı Birkan’dan hoşlandığını itiraf etti.
Daha önce gelin adaylarından Sevgi ve Esmira ile yatak görüntüleri ortaya çıkan damat adaylarından Birkan, locadaki gelin adaylarından Mihriban’ın aşk itirafıyla büyük şaşkınlık yaşadı.

BAŞÖRTÜLÜ MİHRABAN BİRKAN’A AŞIK
Daha önce aile zoruyla bir evlilik yaptığını belirten Mihriban, Zuhal Topal’ın yanına gelerek Birkan’dan hoşlandığını ve onu tanımak istediğini belirtti.
Bu itiraf karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Birkan, Mihriban’ın hal ve hareketlerini beğendiğini belirterek konuşmak istediğini söyledi. Mihriban, Birkan’ı göz hapsine aldığını ve beğendiğini söyleyince Birkan da ‘benim de ilgimi çektin’ dedi. Mihriban’ı tanımak istediğini söyleyen Birkan, gelin adayına yeşil ışık yaktı.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting