Ana Sayfa / Kadınca / Müge Anlı’da erkek çıkan kadın

Müge Anlı’da erkek çıkan kadın

Müge Anlı’da kadın kimliği kullanan erkek şaşırttı üstelik kızı da annesinin erkek olduğunu öğrendi. Şükran Aktaş erkek çıktı üstelik kızı da var ve onu annesi sanıyormuş. Müge Anlı, kadın kimliği ile dolaşan Şükran Aktaş’ın erkek olduğunu gösterdi. Çevresinde Şükran Aktaş ismiyle tanınan kişi erkek çıktı.Durumu canlı yayında öğrenenn kızı sinir krizi geçirdi.

Müge Anlı’da erkek çıkan kadın ölünce anlaşıldı kadın olduğu. Şükran Aktaş kim ve neci diye aranıyor google’da. Müge Anlı’nın programında herkesi şaşırtan bir olay gerçekleşti. 8 Mart’a Kumburgaz’da oturan ve ‘Handan’ isimli bir butiği işleten Şükran Aktaş (60), fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Aktaş tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Doktorlar, Aktaş’ın ölümünü şüpheli bulunca ceset Adli Tıp’a kaldırıldı. Adli Tıp’ta yapılan incelemede Aktaş’ın erkek olduğu ortaya çıktı. Bu ilginç durum, Aktaş’ın eşi ve 22 yaşındaki kızına bildirildi. Genç kız, aldığıbu haberle şoke olup sinir krizleri geçirirken eşi “Nasıl olur, benim eşim kadın, üstelik benden bebek dünyaya getirdi” diyerek şaşkınlığını ifade etti.
“Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim”

ANNESİNİN ERKEK OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Araştırmalarını sürdüren polis, ölen kişinin Nail Ç. olduğunu, Şükran Aktaş’a ait nüfus cüzdanı kullandığını tespit etti. Polisin ulaştığı gerçek Şükran Aktaş “Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim. Beni polis merkezine çağırdılar. Ölü göründüğümü söylediler. Ben hayattayım. Yıllar önce çalınan nüfus cüzdanımla neler yaşanmış. Ben de şoktayım” dedi.
Polisin olayla ilgili araştırmaları sürüyor.

İlginizi Çekebilir

Bülent Ersoy’dan garsona hakaret

Bülent Ersoy garsona hakaret etti, Garsona çirkinsin diyen Bülent Ersoy kendini dünyanın en güzel erkekden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting