Ana Sayfa / Kadınca / Müge Anlı’nın cenaze gafı
MÜGE ANLI HER HALİYLE GÜNDEM OLMAYI BAŞARAN ÜNLÜ BİR SUNUCU

Müge Anlı’nın cenaze gafı

Müge Anlı cenaze gafıyla yine gündemde. atv Müge Anlı son gafı yok artık dedirtti. Hac sırasında kaybolan babalarını bulmak için Müge Anlı’ya başvuran acılı ailenin hikayesi yürekleri yakarken, Müge Anlı “Hiç değilse ölüsüne ulaştık” diyerek ilginç bir gafa imza attı.

MÜGE ANLI HER HALİYLE GÜNDEM OLMAYI BAŞARAN ÜNLÜ BİR SUNUCU

Müge Anlı son gafıyla şaşırttı. Müge Anlı cenazesi bulundu diyerek bakın nasıl bir olaya imza attı. ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, hac sırasında kaybolan Bekir Sevinç ile ilgili son dakika gelişmesini verirken ilginç bir gafa imza attı.

“SADECE VALİZİ DÖNDÜ”

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Bekir Sevinç’in oğlu, “Babam Bekir Sevinç, Nevşehir kafilesi olarak Kayseri Hava Limanından Hacca giden kafiledeydi. Babam gitti ama bize sadece valizi döndü” ifadelerine yer verdi.
“ÖLMÜŞ OLACAK AMA EN AZINDAN CENAZESİNİ ALACAKSINIZ”

Canlı yayında 85 yaşındaki Bekir Sevinç’in 20 kişilik morgda olduğunu söyleyen Müge Anlı skandala imza attı. Başarılı sunucu, bu bilgiyi aile ile paylaşırken, “Ölmüş olacak ama en azından cenazesine ulaşacaksınız” sözü damga vurdu. Bu da güzel bir gelişme diyen Müge Anlı, “Gidilecek, bakılacak inşallah onlardan birisi. Şimdi cenazesi bulunacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting