Ana Sayfa / Kime Ait / Mustafa Ümit Şengezer nereli, kimdir (Şengezer Tekstil sahibi)
MUSTAFA ŞENGEZER KİM

Mustafa Ümit Şengezer nereli, kimdir (Şengezer Tekstil sahibi)

Şengezer tekstil kime ait, sahibi kim ve Şengezer tekstil nerede merkezi nerede sorusu nedeni. Mustafa Ümit Şengezer hayatını kaybetti Ataköy 5. kısım camiisindeki tente kazasında.

Mustafa Ümit Şengezer aslen nereli, kim ve neci sorusunun nedeni. Ataköy 5. Kısım camisindeki tente kazasında ölen ünlü iş adamı tekstilci Mustafa Ümit Şengezer. Bugün cenaze töreni düzenlenen isimlerden Yasemin Melek Aydın, 50 yıla yakın bir süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren Solak Ailesi’ndendi. Tente faciasında yaşamını yitiren Mustafa Ümit Şengezer’in de tekstilci dostlarının yanında olmak için törene katıldığı öğrenildi. İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren Şengezer Tekstil, üretiminin büyük bir bölümünü ihraç ediyor. Pimke, NewYorker, Sears gibi ünlü markalara üretim yapan şirketin iki ortağı bulunuyor. Mustafa Ümit Şengezer’in şirketin büyük hissedarı olduğu anlaşıldı.

İlginizi Çekebilir

Hatayspor’dan Trabzon’a büyük darbe

Hatayspor-Trabzonspor maçının sonucu 3-2. Hatayspor 2-0’dan geri gelerek Trabzonspor’a bozgunu yaşattı. Volkan Demirel’in talebeleri tarih …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting