Ana Sayfa / Kime Ait / Mustafa Ümit Şengezer nereli, kimdir (Şengezer Tekstil sahibi)
MUSTAFA ŞENGEZER KİM

Mustafa Ümit Şengezer nereli, kimdir (Şengezer Tekstil sahibi)

Şengezer tekstil kime ait, sahibi kim ve Şengezer tekstil nerede merkezi nerede sorusu nedeni. Mustafa Ümit Şengezer hayatını kaybetti Ataköy 5. kısım camiisindeki tente kazasında.

Mustafa Ümit Şengezer aslen nereli, kim ve neci sorusunun nedeni. Ataköy 5. Kısım camisindeki tente kazasında ölen ünlü iş adamı tekstilci Mustafa Ümit Şengezer. Bugün cenaze töreni düzenlenen isimlerden Yasemin Melek Aydın, 50 yıla yakın bir süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren Solak Ailesi’ndendi. Tente faciasında yaşamını yitiren Mustafa Ümit Şengezer’in de tekstilci dostlarının yanında olmak için törene katıldığı öğrenildi. İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren Şengezer Tekstil, üretiminin büyük bir bölümünü ihraç ediyor. Pimke, NewYorker, Sears gibi ünlü markalara üretim yapan şirketin iki ortağı bulunuyor. Mustafa Ümit Şengezer’in şirketin büyük hissedarı olduğu anlaşıldı.

İlginizi Çekebilir

İran 28 Haziran’da seçime gidecek

Reisi’nin ölümü üzerine İran 28 Haziran’da cumhurbaşkanlığı seçimi yapacak. İran’da yeni cumhurbaşkanı 28 Haziran’da belli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting