Ana Sayfa / Kadınca / Nevin Yanıt Survivor 2018 kadrosunda mı?
NEVİN YANIT REKORLU BİR MİLLİ ATLET

Nevin Yanıt Survivor 2018 kadrosunda mı?

Survivor 2018 All Star yarışmasına milli atlet Nevin Yanıt’ın da dahil olduğu iddiaları var ancak Acun Ilıcalı henüz bu haberleri doğrulamadı. Milli atlet Nevin Yanıt, Fenerbahçe’den 2. kez gönderildi. Boşta olan Yanıt’ın, Survivor’a katılma kararı aldığı iddia edildi.

Nevin Yanıt survivor 2018 kadrosunda mı soruları arttı. Milli Atlet Nevin Yanıt, başarılı bir atlet ve çok sayıda derecesi bulunuyor. Acun Ilıcalı’nın Nevin Yanıt için bir açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor. Cumhuriyet’in haberine göre: Aldığı 3 yıllık doping cezası nedeniyle Fenerbahçe’den gönderilen milli atlet Nevin Yanıt, cezayı erittikten sonra yönetici Fikret Çetinkaya’nın başkan Aziz Yıldırım’ı ikna etmesi üzerine sarı lacivertlilere geri dönmüştü.

NEVİN YANIT REKORLU BİR MİLLİ ATLET

Nevin, yaşadığı Mersin’de çalışmalara başlayıp yaptığı açıklamalarda iddialı sözler sarf etti. Ancak milli sporcu, beklenen patlamayı bir türlü yapamadı ve her seferinde düşük performans sergiledi (Gençlerin derecesini yapıyormuş).
Böyle olunca Fenerbahçe, Nevin’le ikinci kez yollarını ayırma kararı aldı. Nevin Yanıt şu anda boşta, bir kulübün kendisine talebi olmamış. Sürpriz bir gelişme ise, milli atlet Survivor’a katılma kararı almış.
Nevin’in 2 Avrupa Şampiyonluğu ve çok sayıda Türkiye rekorları bulunuyor.
“İNANDIK AMA MAHÇUP ETTİ”
Fenerbahçeli yönetici Fikret Çetinkaya “Nevin Yanıt’a inanmıştık. Kulüp olarak sınırsız imkanlar sunduk ancak o bizleri mahçup etti.” dedi. Çetinkaya, Nevin’in doping cezası almadan önce başarılı bir sporcu olduğunu belirterek “Maalesef aynı başarısını 2. kez tekrarlayamadı. Oysa çok umutluyduk, yeniden bir yerlere gelmesini istiyorduk. Günler, aylar geçti. Baktık ki derecelerinde inanılmaz düşüş var. Hem de öyle böyle değil. Yıldızların, gençlerin derecesini yapmaya başlamıştı. Düzelir diye düşündüm ama olmadı. Karşı karşıya geldik ve yollarımızı ayırdık. Hatta giderken bonservisini de verdik” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting