Ana Sayfa / İlginç / Neymar’a Nike şoku

Neymar’a Nike şoku

Nike, Neymar’a sponsor olmaktan vazgeçti. Ünlü futbolcu Neymar sponsorlarını kaybediyor. Dünyaca ünlü giyim firması Nike, cinsel saldırı iddiası ile suçlanan Paris Saint Germain’li yıldız futbolcu Neymar’ın sözleşmesini feshettiğini açıkladı.

Futbolcu Neymar, Nike sponsorluğunu kaybetti. Ünlü futbolcu Neymar’ın kariyeri tehlikede. Cinsel saldırı iddiaları Paris Saint Germain’li yıldız futbolcu Neymar’ın gelir kaybetmesine neden oldu.
Dünyaca ünlü ABD’li spor giyim firması Nike, Brezilyalı yıldız futbolcuyla olan sözleşmesini feshettiğini duyurdu. 29 yaşındaki futbolcu ile ilgili iddia edilen soruşturma 5 yıl önce 2016 yılında açılmıştı.
“İyi bir iş birliği yapmadı”

Nike’dan yapılan açıklamada, “En başından beri, çalışanın iddialarına ve deneyimine büyük ciddiyetle yaklaştık. Dava sonuçlanmadan kimse suçlu kabul edilemez. Neymar, Nike ile iyi bir iş birliği yapmadığı için sözleşmeyi feshediyoruz” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

İsrail, İran’ı vurdu

İran’a İsrail saldırısı büyük patlamalar. İran’ın hangi şehri vuruldu nereler vuruldu sorusu. İsrail-İran savaşı fiilen …

Sınırsız Hosting