Ana Sayfa / Kime Ait / Niyazi Ercan nereli, yaşı, kimdiri

Niyazi Ercan nereli, yaşı, kimdiri

Niyazi Ercan aslen nereli,kaç doğumlu, eğitimi, neci ve kimdiri aranıyor. Beypazarı doğal maden suyunun sahibi Niyazi Ercan hakkında tüm merak edilenler bilgiler. Başta KKTC olmak üzere, Kuveyt, Katar, Fransa ve Almanya gibi ülkelere maden suyu ihraç eden Beypazarı maden suyunun ikinci kuşak temsilcisi olan Niyazi Ercan kimdir? Niyazi Ercan kaç yaşında, nereli? Niyazi Ercan hayatı ve biyografisi nedir?

Niyazi Ercan aslen nereli, neci ve kim bilgileri. Beypazarı soda kime ait, Türkiye’deki doğal maden suyu fabrikaları ve sahipleri bilgisi. Başta KKTC olmak üzere, Kuveyt, Katar, Fransa ve Almanya gibi ülkelere maden suyu ihraç eden Beypazarı maden suyunun ikinci kuşak temsilcisi olan Niyazi Ercan kimdir? Niyazi Ercan kaç yaşında, nereli? Niyazi Ercan hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…NİYAZİ ERCAN KİMDİR?1961 yılında Ankara’da doğan Niyazi Ercan, Gaziantep’ten ayrılarak çalışmak için Ankara’ya yerleşen Beypazarı Maden Suyunun kurucusu Cemil Ercan’ın oğlu. Şu an ikinci kuşak temsilci olarak Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu başkanlığı görevini yürütmekte.TED Ankara Koleji mezunu olan Niyazi Ercan, yükseköğrenimini makina üzerine tamamladı. 1984 yılında evlenen Niyazi Ercan evli ve iki çocuk babasıdır.

NİYAZİ ERCAN ASIL İŞİ NE, BEYPAZARI SODA NE ZAMAN KURULDU?

1957 yılında kurulduğunda 6000 şişe kapasiteli Beypazarı Maden Suyu, bugün 60 bin m2 kapalı alana kurulu ve sektörünün en büyüğü olma özelliği taşıyan tesisinde, saatte 300 bin şişe üretim kapasitesine sahip lider maden suyu şirketi konumunda.

Türk insanının yaşadığı her ülkeye Beypazarı maden suyunu ulaştırma ideali olan Niyazi Ercan, bugün 27 farklı ülkeye ihracat yapıyor. Ulusal ve uluslararası pek çok kalite ve başarı ödülüne layık görülen Beypazarı Maden suyunu bir dünya markası yapma yolunda ilerliyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında anne ve babasının ismini verdiği okul ve yurt binaları ile eğitime verdiği önemi gösteren Niyazi Ercan, markanın ismini aldığı Beypazarı ilçesinin tanıtımına da büyük katkı sağlamaktadır.

Halen üçüncü kuşak temsilciler olan çocukları ile birlikte sağlıklı bir içecek olan maden suyunun daha çok tüketiciye ulaştırılması konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Niyazi Ercan kimdir? Niyazi Ercan kaç yaşında, biyografisi nedir?

 

İlginizi Çekebilir

Servet Yardımcı neci, nereli ve kim?

Servet Yardımcı aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. TFF Başkan adayları kimler, hangi isimler …

Sınırsız Hosting