Ana Sayfa / Kadınca / O Ses Türkiye 2017 Kazanan isim
O SES TÜRKİYE ŞAMPIYONU 2017

O Ses Türkiye 2017 Kazanan isim

2017 O Ses Türkiye şampiyonu belli oldu. O ses Türkiye kazananı 2017 şampiyonu yine sürpriz bir isim oldu. TV 8 O Ses Türkiye 2017 şampiyonu final gecesiyle belli oldu. İşte 19 Mart O Ses Türkiye 2017 finali ile ilgili tüm bilgiler öncesi ve sonrası gelişmeler. 

O Ses Türkiye Şampiyonu 2017 bu gece belli oldu. 2017 O Ses Türkiye finali 19 Mart pazar TV 8 yayını yine reyting rekoru kırdı. O ses Türkiye 2017 şampiyonu hangi ismin takımından çıktı da çok aranan kelimelerden oldu. Hadise’nin takımı 2017 O Ses Türkiye finalistlerinde en çok sükse yapan isimler oldu. O Ses Türkiye’nin TV 8 ekranlarındaki finali bu akşam seyirciyle buluşacak. O Ses Türkiye’de büyük final bu akşam saat 20:00’de başlayacak. Yarışmacılar birbirinden güzel parçaları üst düzey performans sergileyecekler. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı, Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan & Hakan (Athena)’ın jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye’de bu sezon kim şampiyon olacak? İşte büyük final..

TV 8 O SES TÜRKİYE 2017 ŞAMPİYONU
Survivor 2017 dokunulmazlık oyunu Pazartesi gününe kaldı, Acun Ilıcalı Survivor yerine TV 8’de O Ses Türkiye 2017 finali yayınlattı. O Ses Türkiye’de bu akşam şampiyon belli olacak. Kıyasıya rekabetin sürdüğü O Ses Türkiye’de beş büyük jüri üyesi yarışmacılarını final gecesi için hazırladı. Hadesi’nin 3, Gökhan ve Hakan’ın 2, Sibel Can’ın 1 adayı finalist oldu. Murat Boz’un adayı bu sene yok. O Ses Türkiye’nin şampiyonu kim olacak merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde yarı finali yapılan O Ses Türkiye’de 6 yarışmacı finale çıkmaya hak kazandı. Bu akşam canlı yayında O Ses Türkiye’nin finalisti belli olacak. Heyecan dorukta..

TAYLAN BAYRİ O SES TÜRKİYE 2017 ŞAMPİYONU GİBİ

İŞTE O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ

1. Cihangir Moralı (Hadise’nin takımı)
2. Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
3. Dodan Özer (Hadise’nin takımı)
4. Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
5. Taylan Bayri (Hadise’nin takımı)
6. Burhan Çatılı (Sibel Can’ın takımı)
O SES TÜRKİYE YARI FİNALİSTLERİ KİMLERDİ?

O Ses Türkiye’de yarı final heyecanı söylenen şarkılar ve performanslarla izleyicileri adeta coşturdu. O Ses Türkiye’de oldukça zorlu yollardan geçen yarışmacılar hayallerine kavuşmak için ter döktüler. Sergilenen performansların ardından sıra halk oylamasının yapılacağı an’a geldi. Yapılan halk oylamasının ardından O Ses Türkiye’nin şampiyon adayları belirlendi. O Ses Türkiye birinci finalisti Hadise’nin takımından Cihangir Moralı, ikinci finalist Gökhan ve Hakan’ın takımından Resul Aydemir, üçüncü finalist Hadise’nin takımından Dodan, dördüncü finalist Gökhan ve Hakan’ın takımından Keremhan Özdemir, beşinci finalist Hadise’nin takımından Taylan Bayri ve altıncı son finalist Sibel Can’ın takımından Burhan Çatılı oldu.

HADİSE

O Ses Türkiye’de şampiyonluğu tadamaması nedeniyle sık sık espri konusu olan Hadise’nin şu anda takımında 3 isim var. Çeyrek finalde bir yarışmacısını kaybeden Hadise, yarı finale yarışmacıları Cihangir Moralı, Dodan Özer ve Taylan Bayri’yi çıkarmayı başarmıştı. Hadise finale ise yine aynı isimlerle çıkmayı garantiledi.

GÖKHAN VE HAKAN

Hadise gibi 3 yarışmacıyla yarı finale kalmayı başaran bir bir diğer jüri üyesi de Gökhan ve Hakan Özoğuz oldu. Enis Uğurlu, Keremhan Özdemir ve rapçi Resul Aydemir oldu. Gökhan ve Hakan’ın takımından finale ise iki yarışmacı kaldı. Keremhan Özdemir ve Resul Aydemir finale kalan isimler oldu.

SİBEL CAN

O Ses Türkiye’de ilk sezonunu yaşayan Sibel Can en çok yarışmacı alan jüri üyesi oldu. Sibel Can’ın takımına aldığı yarışmacı sayısı 90 kişiyi buldu. Bu kadar çok yarışmacıya rağmen Sibel Can’ın yarı finale yalnızca Burhan Çatılı ile dahil oldu. Yarı finali geçmeyi başaran Burhan Çatılı ise finale kalan bir diğer isim oldu.

MURAT BOZ

Muraz Boz O Ses Türkiye 2017 sezonunda 87 yarışmacısı olan Murat Boz, yarı finale ise sadece 1 yarışmacısını taşıyabilmişti. O Yarışmacısı da Yetenek Sizsiniz’den gelen Toprak Kardeşler’di. Fakat Toprak Kardeşler yarı finalde elendi ve Murat Boz’un takımında kimse kalmamış oldu.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting