Ana Sayfa / Kadınca / Okan Can Yantır neci, kim
SILA OKAN CAN YANTIR BİRLİKTE

Okan Can Yantır neci, kim

Şarkıcı Sıla ile Okan Can Yantır aşk mı yaşıyor magazin gündeminde ikili sık sır haber oluyor. Peki Okan Can Yantır neci, nereli ve kaç yaşında gelin birlikte okuyalım. Sıla, Ahmet Kural’la ilişkisi noktalandıktan birkaç hafta sonra adının aşk dedikodularına karıştığı Okan Can Yantır’la görüntülendi. Önceki gün Asmalımescit’te objektiflere takılan ikili mekandan birlikte ayrıldı.

Okan Can Yantır, şarkıcı Sıla ile sevgilimi oldu sorusu soruluyor. Okan Can Yantır aslen nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor bu arada merak ediliyor. Ahmet Kural ile Sıla’nın aşkı sekiz ay kadar sürmüş, ikili evlilik haberi beklenirken geçen ocak ayında ayrıldıklarını açıklamıştı. Sıla’nın adı bu gelişmeden birkaç hafta sonra Okan Can Yantır ile anılmaya başlamıştı.
Hürriyet’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre; Sıla ve Can Yantır, önceki gün Asmalımescit’te objektiflere yansıdı. İkili mekandan ayrı ayrı çıktı.
Yantır’dan birkaç dakika sonra buluştukları restorandan çıkan Sıla, flaşlar patlayınca bir an duraksadı.
Ardından “İyi akşamlar” deyip koşar adım Yantır’ın bulunduğu otomobile yöneldi. İkilinin içinde olduğu otomobil Kalamış’ta bir siteye girdi.
Sıla Ahmet Kural’la birlikteliğinin ardından ayrılırken; Okan Can Yantır ise Çukur’un Sena’sıyla bir süre birlikte olduktan sonra ilişkilerini noktalamıştı.

OKAN CAN YANTIR KİMDİR?

Okan Can Yantır 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Okan Can Yantır, 4 dil bilmektedir. Okan Can Yantır’ın ayrıca Fransa Paul Valery Üniversitesi seçim stratejileri ve aday imajı eğitimi de bulunmaktadır.

Arda Turan Türkiye’nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible’ı açmıştı. Possible’ın başına ise Okan Can Yantır getirilmişti. Okan Can Yantır daha önce GQ Türkiye dergisinin Genel Yayın Yönetmenliğini yapıyordu.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting