Ana Sayfa / Kadınca / Ölene Kadar final (Ölene Kadar 13. bölüm final)
ÖLENE KADAR

Ölene Kadar final (Ölene Kadar 13. bölüm final)

Yeni bölüm Ölene Kadar final yapıyor. 13. bölüm Ölene Kadar final bölümüyle ekranlara gelecek. Fahriye Evcen’in dizisi Ölene Kadar 13 Nisan’da final yapıyor. Başrollerini Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in paylaştığı dizi ‘Ölene Kadar’ 13 Nisan Persembe akşamı yayınlanacak bölümü ile ekranlara veda edecek.
Son bölüm Ölene Kadar final bölümü. Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Tansu Biçer, Ragıp Savaş, Didem Balçın ve Lale Mansur’un paylaştığı ‘Ölene Kadar’ dizisi ekranlara veriyor.
DİZİYİ BAŞROLLER BİLE KURTARAMADI

Perşembe akşamları ekrana gelen Ölene Kadar, güçlü oyuncu kadrosuna rağmen reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Ekrana geldiği Perşembe akşamları, Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel, Survivor ve Çoban Yıldızı gibi zorlu rakiplerin karşısında tutunamayan ‘Ölene Kadar’ dizisi, geçtiğimiz hafta reytinglerde Total grubunda 23. sırada, AB grubunda ise 18. sırada yer alabildi.
13. BÖLÜMDEN SONRA DİZİ EKRANLARA VEDA EDECEK

Ölene Kadar dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 13. bölümüyle ekrana veda edecek.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting