Ana Sayfa / Kadınca / Ömür Gedik deney hayvanı mesajı

Ömür Gedik deney hayvanı mesajı

Ömür Gedik, deney hayvanları yerine bakın kimlerin kullanılmasını tavsiye etti. Hayvansever Ömür Gedik, anlamlı bir çağrıda bulundu. Ömür Gedik, sosyal medya hesabından deney hayvanlarıyla ilgili bir öneride bulundu.

Ömür Gedik tecavüzcülerin ve sapıkların deney hayvanları yerine kullanılmasını önerdi. Hayvan hakları için verdiği mücadele ile öne çıkan ve yine hayvanlar için kurduğu HAÇİKO derneği çatısı altında çalışmalarını sürdüren Ömür Gedik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla özellikle hayvanseverler tarafından beğeni kazandı. Pek çok hayvanseverin tepkisini çeken, deneylerde hayvan kullanımıyla ilgili bir paylaşımda bulunan Gedik, bu deneylerde hayvanlar yerine katillerin ve tecavüz suçlularının kullanılmasını önerdi.
HAYVANLAR İÇİN MÜCADELE EDİYOR
Çıkardığı müzik albümleri ve şarkıcı Ferhat Göçer’le yaşadığı aşkla magazin gündeminde de kendisine yer bulmayı başaran Ömür Gedik, sosyal medya hesabından bir öneride bulundu. Gedik, laboratuvar deneylerinde hayvanların yerine katillerin ve tecavüz suçlularının kullanılmasını şu sözlerle önerdi:

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting