Ana Sayfa / Gündem / Öteki Taraf konusu oyuncuları (Özcan Deniz yeni filmi)
ÖTEKİ TARAF

Öteki Taraf konusu oyuncuları (Özcan Deniz yeni filmi)

Özcan Deniz. Meryem Uzerli ve Aslı Enver Öteki Taraf filminde buluştu. Öteki Taraf filmi konusu ve oyuncuları ile vizyona gireceği tarih henüz açıklanmadı. Özcan Deniz Yeni filmi Öteki Taraf ile ezber bozacak. Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Meryem Uzerli ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Öteki Taraf filmi vizon için gün sayıyor artık. Öteki Taraf Özcan deniz’in yeni filmi ve konusuyla da çok farklı. Kasım 2016’da okuma provalarında çekilmiş fotoğraflar magazin servislerine geçilmiş ve Özcan Deniz’in kadrosunda Meryem Uzerli ve Aslı Enver’le birlikte oynayacağı ‘Öteki Taraf’ adlı filmin çekimlerine başlanacağı duyurulmuştu. Bu gelişmenin üzerinden 4 ay geçtikten sonra müjdeli haber Özcan Deniz’den geldi.

ÖTEKİ TARAF’DA ÖZCAN DENİZ ROLÜ

Deniz, ‘Öteki Taraf’ etiketi ile paylaştığı, Meryem Uzerli ile kafa kafaya verdiği poza, “Çalışmaktan yorgun düştüğüm bir andan uykulu gözlerle bir selfie sizlere. Bu kadrodan gerilim, gizem filmi izlemek sizi çok şaşırtacak ve de heyecanlıyız bunun için. Biraz daha sabır. Önümüzdeki kışa filmi yetiştirmeye çalışıyorum. E malum, ben yaptığım filmlerle stüdyoda uzun uzun uğraşan biriyim. Asla seyircimize kazık atmam. Önce ben seveyim sonra siz. Zor bir film oldu ama buna değdi. Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile çalışmak, onları ve kendimi sizlere bambaşka bir hikayede ve karakterlerde göstermeyi istemek olağanüstü bir heyecan yarattı bende. O gün gelse de hep beraber oturup izlesek artık” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Almanya vize yeni başvuru

Alman vizesi değişti, Almanya yeni vize nasıl alınacak, iki aşamalı vize nasıl olacak sorusu. Almanya’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting