Ana Sayfa / Kadınca / OYAK konut 2018 projeleri
KONUT SATIŞI

OYAK konut 2018 projeleri

Oyak 13 bin kontu daha yapacak. 2018 OYAK kontu projeleri ve yapılacak konut sayısı. OYAK üyeleri için yeni konut fırsatı ve OYAK konut şeni projelere başvurular bilgisi. Tarihinin en büyük yatırımına hazırlanan Oyak, üyelerine bugüne kadar 12 bin konut teslim etti. Oyak yeni inşa edeceği projelerle 13 bin konut daha hayata geçirecek.

OYAK’ın yeni konut projelerinin yer alacağı iller ve bölgeler belirleniyor. OYAK 2018 yeni projeleri ile üyelerini yeni konut sahibi yapacak. OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem gayrimenkul sektörü dışında bankacılık fırsatlarını değerlendirdiklerini belirtti. Savaş Erdem, “Somut gelişmeler olması halinde başta 300 bini aşkın üyemiz olmak üzere tüm ülkemize gururla duyururuz” dedi.

Yalova’da da yatırıma hazırlanan Oyak, sanayi kompleksi inşa edecek. Kompleksin içinde Ar-Ge, sanayi ve lojistik merkezleri, ileri teknoloji üssü ve eğitim tesisleri yer alacak.

OYAK’IN YENİ PROJE ALANLARI VE KONUT SAYISI

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Ağustos ayında Oyak’a portföyünde bulunan 3 arsayı satmıştı. Ankara, İzmir ve Yalova’da bulunan arsalar için Oyak 796 milyon 500 bin TL ödedi
Başakşehir’e 19 bin 799 konut geliyor
Oyak, Başakşehir’de yeni proje hazırlığına başladı. Firma bölgede 19 bin 799 konutluk proje yapacak. Proje 5 milyar 874 milyon 997 bin 125 TL’ye mal olacak.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting