Ana Sayfa / Yaşam / Oyuncu Alper Atak yaşı, dizileri, kimdir

Oyuncu Alper Atak yaşı, dizileri, kimdir

Game of Thrones dizisine çağrılan Diriliş Ertuğrul oyuncusu Alper Atak aslen nereli, kaç yaşında hangi dizi ve filmlerde onadı bilgisi. Game of Thrones dizisine çağrılan Alper Atak’ın oynayacağı rol ne ve yeni bölüm Game of Thrones ne zaman başlayacak bilgisi. Diriliş Ertuğrul dizisinde ‘Antheus’ karakteri ile seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu Alper Atak Amerika yolcusu. HBO yapım şirketinin dünya çapında fenomen dizisi Game Of Thrones’un sinema filmi için teklif aldı.

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Game of Thrones dizisine geçti ve bu oyuncunun adı Alper Atak.  Alper Atak Game of Thrones dizisinde hangi rolü oynayacak ve dizinin yeni bölümleri ne zaman başlayacak diye soruluyor. Peki, ünlü oyuncu Alper Atak kimdir? Game Of Thrones’ta rol alacak mı? İşte detaylar…
RT 1 ekranlarının 4 sezondur hız kesmeden devam eden efsane olma yolunda giden dizisi Diriliş Ertuğrul’un başarılı oyuncusundan fenomen dizi Game Of Thrones’tan teklif geldi. Diriliş’te ‘Antheus’ karakterine hayat veren Alper Atak, Game Of Thrones’un 8. sezonu için oyuncu seçmelerine davet edildi. Peki, dünya çapında ünlü olan dizi Game Of Thrones’a transfer olma yolunda olan başarılı oyuncu Alper Atak kimdir? İşte, Diriliş Ertuğrul’un Antheus’u Alper Atak’ın bilinmeyenleri..
DİRİLİŞ OYUNCUSU AMERİKA YOLCUSU

Diriliş Ertuğrul’daki rolüne veda ettikten sonra Amerika San Francisco State Univercity’de Theatre Department Master acting eğitimini alan Alper Atak, Game Of Thrones’un 8.sezonu ve serinin sinema filmi için oyuncu seçmelerine davet edildi. Daha önce de beraber anılan Game Of Thrones ve Diriliş’in yolları tekrar kesişti. Diriliş’in başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Game Of Thrones’un ünlü karakteri Jon Snow’a benzetilmişti. Davet üzerine Los Angeles’a giden ve HBO yapım şirketinden aldığı teklifi değerlendiren Alper Atak, “Heyecanlıyım. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

ALPER ATAK KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul’da canlandırdığı Antheus karakteri ile tanıdığımız ünlü oyuncu Alper Atak 1972 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev yapan Atak, daha evvel Kurtlar Vadisi, Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi, Kod Adı Koz, Sungurlar, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi dizilerde rol almıştır.

2018 yılına gelindiğinde HBO yapım şirketinin ünlü dizisi Game Of Thrones’un 8.sezonu ve sinema filmi için oyuncu seçmelerine çağrılmıştır. Atak’ın dizide hangi rolde olacağı henüz bilinmemektedir.

İlginizi Çekebilir

Almanya Mehmet’i arıyor

Dortmund kentinde bir Türk katliam yaptı polis kaçan Mehmet Ö.yü arıyor. Almanya, korkunç Türk Mehmet’i …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting