Ana Sayfa / Kadınca / Özcan’ın sevgilisi Feyza Aktan yaşı
ÖZCAN DENİZ VE FEYZA AKTAN EL ELE GÖZ GÖZE

Özcan’ın sevgilisi Feyza Aktan yaşı

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in yeni sevgilisi ve herkes Feyza Haktan kaç doğumlu, neci, nereli ve Özcan Deniz ile Feyza Aktan evleniyor mu diye soruyor. 

Özcan Deniz sevgilisi Feyza Aktan aslen nereli, yaşı, burcu ve eğitimi merak ediliyor. Özcan Deniz’in sevgilisi oalrak tanınan Feyza Aktan kimdir? Özcan Deniz’in ilk eşi olacak olan Feyza Aktan kimdir? 45 yaşındaki Özcan Deniz 1 yıldır kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan (25) ile birlikte. İşte Feyza Aktan hakkında detaylar…

ÖZCAN DENİZ VE FEYZA AKTAN EL ELE GÖZ GÖZE

Oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz’in merak edilen sevgilisi Feyza Aktan kimdir? Özcan Deniz ile evlenecek olan Feyza Aktan kimdir aslen nereli kaç yaşında?
FEYZA AKTAN KİMDİR?
Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, İstanbul’da doğdu. 1 yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz’den bebek bekleyen Feyza Aktan 25 yaşında.
İLK KEZ EL ELE
Özcan Deniz, geçen gün başrollerini Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile birlikte paylaştığı, ‘Öteki Taraf’ isimli filminin galası için Avusturya’ya uçtu. Atatürk Havalimanı’nda objektiflere yansıyan Özcan Deniz’e beş aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan da eşlik etti. Uzun süredir görüntü vermemeye çalışan ikili alana el ele geldi.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting