Ana Sayfa / Kadınca / Özge Ulusay, Hacı Sbancı’dan ayrıldı
HACI SABANCI-ÖZGE ULUSOY

Özge Ulusay, Hacı Sbancı’dan ayrıldı

Özge Ulusoy ile hacı Sabancı ilişkisindeki fırtınalar sürüyor son olarak ünlü ikilinin ayrıldığı öne sürülüyor. Sosyete Hacı Sabancı’nın Özge Ulusoy’dan ayrılmasını konuşuyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı ilişkisi bitti.

2017 ünlülere yaramadı ve Hacı Sabancı ile Özge ulusoy ilişkisini noktaladı. Son zamanlarda, haklarında sürekli olarak evleneceklerine yönelik haberler yapılan Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı cephesinden şok edici bir haber geldi. Hacı’nın, bir dönem ailesi tarafından istenmeyen gelin olarak ilan edilen Özge Ulusoy ile yollarını ayırdığı söyleniyor. Hürriyet’in haberine göre altı yıldır birlikte olan ve evlenmelerine kesin gözüyle bakılan çift ilişkisini bitirdi.
DAHA ÖNCE DE AYRILMIŞLARDI
Uzun soluklu ilişkilerinin bir döneminde ayrılan ikili Hacı’nın askerliği sırasında yeniden bir araya gelmişti. Çiftin bu son ayrılık konusunda kararlı olduğu söyleniyor. Ayrılık haberinin, Sabancı’nın 115 bin dolarlık tektaşla Ulusoy’a evlenme teklif ettiği ve ‘Evet’ yanıtı aldığı haberlerinin üzerinden çok zaman geçmeden gelmesiyse şaşkınlık yarattı.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting