Ana Sayfa / Manşet / Payitaht Abdülhamid İbrahim Çağlar sahneleri
İBRAHİM ÇAĞLAR PAYİTAHT ABDÜLHAMİD'DE OYNADI

Payitaht Abdülhamid İbrahim Çağlar sahneleri

İTO’nun ölen Başkanı İbrahim Çağlar’ın Payitaht Abdülhamid dizisindeki sahneleri sevenlerini yeniden acıya boğdu. Ölen İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın ölmeden bir süre önce TRT 1 dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinde oynadığı ortaya çıktı ve o görüntüler yayınlandı. İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar’ın ölümü iş dünyasını yasa boğdu. Çağlar’ın dün Payitaht Abdülhamid dizisi için kamera karşısına geçtiği öğrenildi.

İBRAHİM ÇAĞLAR PAYİTAHT ABDÜLHAMİD’DE OYNADI

İTO’nun vefat eden Başkanı İbrahim Çağlar TRT 1 dizisi Payitaht Abdülhamid’de rol almıştı. AK Parti Kurucularından işadamı ve İTO Başkanı İbrahim Çağlar 11 Aralık 2017 tarihinde kalp krizinden hayatını kaybetmişti. İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Çağlar’ın dün gece saat 01.00 sıralarında kalp krizi geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı, sabaha karşı 06:00 sıralarında ise vefat ettiği öğrenildi. Çağlar hastaneye kaldırıldıktan sonra iki anjiyo olduğu fakat tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Sozcu.com.tr’nin edindiği bilgilere göre Çağlar kalp krizi geçirdikten kısa bir süre sonra İstanbul Bağcılar’daki Medipol hastanesine kaldırıldı. Başkan’ın yarın yoğun bir programı olduğu öğrenildi. Ayrıca dün Çağlar’ın dün Payitaht Abdülhamid dizisi için kamera karşısına geçtiği öğrenildi.
Çağlar’ın konuk oyuncu olarak oynadığı bölümden görüntüler…


“Payitaht Abdülhamid dizisi” kimdir?
Osmanlı İmparatorluğu’nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın “Payitaht Abdülhamid” hayatının kaleme alındığı dizi TRT1 ekranlarında yer alıyor

İlginizi Çekebilir

Papua Yeni Gine heyelan faciası

Papua yeni Gine’de 2 binden fazla insan toprak altında tarihin en büyük heyelan faciası yaşanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting