Ana Sayfa / İlginç / Recep İvedik 5 rekor kırdı mı, kaç izlendi

Recep İvedik 5 rekor kırdı mı, kaç izlendi

Recep İvedik 5 son izlenme sayısı ve Recep ivedik 5 filmi rekor kırdı mı diye soruluyor.Recep İvedik serisi filmleri kaç izlendi ve Recep İvedik 5 izlenme sayısı. Recep İvedik 5 internete düştü mü, bilgisayardan Recep İvedik 5 izleme yolları. Togan Gökbakar yönettiği Recep İvedik 5 filmi vizyona girdiği tarihten itibaren büyük ilgiyle takip ediliyor. Başrolünde Şahan Gökbakar’ın oynadığı kadrosunda Orkan Varan, Deniz Ceylan’ın yer aldığı Recep İvedik 5 filmi izlenme rekorları kırdı.

Recep İvedik 5 rekor kırdı mı, Recep İvedik 5 internede düştü mü diye soruluyor. Türkiye’de izlenme rekoru kıran film ve filmler. Recep İvedik serileri ne kadar izlendi en çok izlenne Recep İvedik kaç? Peki Recep İveidk 5 filmi toplamda ne kadar izlendi ve kaç bin TL hasılat elde etti?

16 Şubat 2017 tarihinde vizyona giren ve 1400 salonda gösterilen Recep İvedik filmi Box Office Turkey verilerine göre bugüne kadar 2.882.383 kişi tarafında izlendi ve 33.599.111 TL gelir elde etti.

Recep İvedik diğer serileri ne kadar izlendi?

Recep İvedik 1 filmi 4.301.693 kişi izledi ve 30.172.530 TL gelir elde etti

Recep İvedik 2 filmi 4.333.144 kişi izledi ve 33.493.326 TL gelir elde etti

Recep İvedik 3 filmi 3.326.084 kişi izledi ve 28.712.099​ TL gelir elde etti

Recep İvedik 4 filmi 7.369.098 kişi izledi ve 72.103.216​ TL gelir elde etti

İNTERNETTE RECEP İVEDİK İZLEME

İnternette en iyi film siteleri ve Recep ivedik 5 izleme.,
Şahan Gökbahar, instagram hesabı üzerinden korsan yayın yapanlara ve filmi sinemadan dışarı sızdırıp yayınlara karşı savaş açtığını bu süreçte ihlalsizlik yapanlarla hukuk mücadelesi vereceğini açıkladı.İnstagram hesabından şu sözlerle usulsüz bir şekilde yayın haklarını çiğneyerek yayın yapanlara “

Başrolünde Şahan Gökbakar oynadığı serinin 5. filmi olan Recep İvedik 5 16 Şubat perşembe günü itibariyle vizyona girdi. Peki sevilen filmi internetten izlemek mümkün mü? İşte Recep İvedik 5’i izleme yolları; “Değerli instagram kullanıcıları seyircilerimiz, heycanınızı ve iyi niyetinizi anlıyorum ancak, filmden cektiğiniz videoların sosyal medya üzerinden (facebook,instagram,twitter,periscope) yayını yapmanız uygun değildir. Herkesi baştan uyarmış olayım. Ciddi bir ekip bu işi takip ediyor ve hukuki yollar kullanılıyor. Lütfen bu konuda empati yapalım ve özenli olalım… çok teşekkür anlayışınıza şimdiden..” sözleriyle gözdağı verdi.

İlginizi Çekebilir

Akın İpek’in yalıları satılıyor

İstanbul Boğazı’ndaki Akın İpek’e ait 2 yalı açık arttırma usulüyle satışa çıkıyor. FETÖ’cünün boğazdaki yalılarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting