Ana Sayfa / Yaşam / Recep İvedik 6 Şubat 2019 vizyonda

Recep İvedik 6 Şubat 2019 vizyonda

Serinin 6’nıcı filmi olan Recep İvedik 6 çekimleri için geri sayım sürüyor. Recep İvedik karakterini canlandıran Şahan Gökbakar yeni filmin 2019 Şubat ayında vizyona gireceğini söyledi. 

Recep İvedik 6 nerede ve ne zaman çekilecek yeni oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor ve Recep İvedik 6 ne zaman vizyonda olacak soruları yanıtını buluyor. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar “Recep İvedik 6” için kolları sıvadı ve 2019’un Şubat ayında filmin vizyona gireceğini belirtti.
Recep İvedik serisiyle Türk sinema tarihinin en yüksek gişe rakamlarına ulaşan Şahan Gökbakar, altıncı filmin ön hazırlıklarına başladı.
RECEP İVEDİK 6 FİLMİ 2019’DA

Magazinn.com’un haberine göre, ünlü komedyen filmin 2019’un başında vizyona gireceğini açıkladı. Yapımın yönetmenliğini ise, yine Togan Gökbakar üstlenecek.
“HAZIRLIĞA BAŞLADIK”

Şahan Gökbakar “Recep İvedik 6” müjdesini şu sözlerle verdi: “Togan ile ön hazırlığa başladık. Aklımızda Recep İvedik 6 için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. Recep İvedik 6, 2019 yılının başında muhtemelen Şubat ayında vizyonda olacak.”

İlginizi Çekebilir

Almanya Mehmet’i arıyor

Dortmund kentinde bir Türk katliam yaptı polis kaçan Mehmet Ö.yü arıyor. Almanya, korkunç Türk Mehmet’i …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting