Ana Sayfa / İlginç / Ronaldo’nun çekeceği dizi

Ronaldo’nun çekeceği dizi

Ronaldo’nun Facebook için çekeceği dizi ve konusu. Ronaldo film ve dizi yapımcısı oluyor. Face için dizi çekecek olan Ronaldo futbol kariyerinden sonra film ve dizi sektöründe de boy gösterecek. Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Facebook’tan yayınlanacak bir dizinin yapımcılığını üstlendi.

Portekizli futbol yıldızı Ronaldo dizi sektörüne giriyor yapımcı olarak. Ronaldo Facebook için çekilecek dizinin yapımcısı oldu. Ronaldo’nun çekeceği dizinin adı ve konusu ise kısa sürede açıklanacak. The Hollywood Reporter’da yer alan habere göre Ronaldo’nun yapımcılığını üstlendiği dizide, New York yakınlarındaki bir kasabada genç kızlardan oluşan bir futbol takımının maceralarına yer verilecek ve dizi etnik ve sınıfsal olarak farklı kökenlerden gelen kızların aile, arkadaşlık, aşk ve başarı hikayelerinden oluşacak.
Dizinin senaryosunun Memphis Beat’in yaratıcıları Liz Garcia ve Josh Harto tarafından kaleme alınacağı öğrenilirken, yürütücü yapımcılığın ise ABC’nin eski şefi Paul Lee’nin bağımsız film stüdyosu ‘wiip’ tarafından üstlenileceği belirtildi.
Konuyla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan Ronaldo, “Boş zamanlarımda en çok yapmak istediğim şeylerden biri iyi televizyon izlemektir” dedi ve “Bu dizinin yapımcısı olmak, özellikle de onu hayata geçirmek için çok çalışan insanların yetenekleri göz önüne alındığında inanılmaz bir deneyim olacak. Benim hayatım da dizide yer alan kızların yaşadıklarıyla benzerlikler taşıyor” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Süper Lig takımları harcama limitleri

2024-2025 Süper Lig takımları harcama limitleri. hangi takım ne kadar transfer harcaması yapacak bilgisi. TFF. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting