Ana Sayfa / Kadınca / Sanatçıların2024 yılbaşı ücretleri

Sanatçıların2024 yılbaşı ücretleri

Hangi sanatçı yılbaşı için ne kadar üret istiyor listesi. Tarkan bir gece için 25 milyon lira istedi. 2024 yılbaşı sanatçıların gecelik ücretleri. Türkiye’nin ünlü sanatçılarının 2024 yılbaşı için istediği ücretler belli oldu.

Şarkıcılar yılbaşı gecesi için ne kadar ücret istiyor listesi 2024. hangi şarkıcı 2024 yılbaşı gecesi için ne kadar ücret istiyor bilgisi. 2023 yılı neredeyse bitmek üzere iken, birçok ünlü sanatçı yılbaşı kutlamaları için performanslarını sergilemeye hazırlanıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre sahne için hazırlıklarına devam eden sanatçıların 2024 yılbaşı için istedikleri sahne ücretleri dudak uçuklattı.
Zirve, megastar Tarkan’ın: 25 milyon TL
Sahne performansı ile akıllarda iz bırakan Tarkan hem özel hayatıyla hem de müzik kariyeriyle ilgilerin odağı olmayı sürdürürken, Megastar Tarkan’ın istediği ücreti duyanlar şaşkınlıkla karşıladı. Sahne ücreti olaram tam 25 milyon TL talep eden Tarkan, en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı.
Kenan Doğulu, 10 milyon TL’ye sahneye çıkacak
Pop müziğin duayen isimlerinden biri olan Kenan Doğulu, yılbaşı kutlamaları için istediği ücret ile ikinci sırada yer aldı. Kenan Doğulu’nun 2024 yılbaşı sahne ücreti olarak 10 milyon TL istediği belirtildi.
Yılların klasiği Ajda Pekkan, 6 milyon
Yıllara meydan okuyan Ajda Pekkan, 2024 yılbaşı sahne ücretiyle çok konuşuldu. 77 yaşındaki usta sanatçının 6 milyon TL talep ettiği öğrenildi.
Diğer ünlü sanatçılar da milyonlar karşılığında performans sergileyecek
Ünlü isimlerin geri kalanlarının da en az bir milyon olmak üzere ücret istediği görüldü. Liste ise şöyle devam ediyor:
Sıla – 4 milyon TL
Özcan Deniz – milyon TL
Murat Boz – 3.6 milyon TL
Sibel Can – 3.5 milyon TL
Zeynep Bastık – 2.5 milyon TL
Teoman – 2.2 milyon TL
Oğuzhan Koç – 1 milyon TL

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Sınırsız Hosting