Ana Sayfa / Kadınca / Selena Gomez 2017 yılı kadını seçildi
SELENA GOMEZ SARI SAÇ

Selena Gomez 2017 yılı kadını seçildi

2017 yılı kadını Selena Gomez oldu. Dünyanın en ünlü kadınlarından biri artık 25 yaşındaki şarkıcı Selena Gomez. Genzç kızların yeni ideolü selena Gomez bakın nasıl bu üne kavuştu. 2017 yılı süresince böbrek ameliyatı, The Weeknd ile ilişkini bitirmesi ve eski sevgilisi Justin Bieber ile barışmasıyla kendine gündemde yer edinen ABD’li şarkıcı Selena Gomez, müzik dergisi Bilboard tarafından “yılın kadını” seçildi.


Selena Gomez, tüm ünlü kadınları solladı ve yılın kadını seçildi. Selena Gomez 25 yaşında olmasına rağmen ünlü kadınlar arasında birinci sıraya çıktı. Bilboard Medya Grup Başkanı John Amato, konuyla ilgili olarak; “Selena sadece listelerin yükselen bir yıldızı değil, aynı zamanda genç kadınlar ona güveniyor, onlara kendilerini ifade etmeleri için ilham veriyor” dedi.
Gomez, ayrıca derginin fotoğraf çekimine de katıldı.

SELENA GOMEZ NERELİ

25 yaşındaki şarkıcının bir yıldır birlikte olduğu rapçi The Weeknd ile ayrılmasına sebep olarak, daha önce 5 yıl birlikte olduğu Justin Bieber gösterilmişti.
Son zamanlarda sıklıkla birlikte görülen ikili hakkında People dergisine konuşan bir kaynak, “ Mutlu olmalarına rağmen, ilişkilerini öncesine göre daha gizli yaşamak istiyorlar” yorumunu yaptı.
Gomez ile Justin Bieber’ın Los Angeles’taki buz hokeyi maçında dudak dudağa görüntülenmesinin ardından, ikilinin ilişkisinin yeniden başladığı resmileşmişti.

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, 21 Kasım Pazartesi akşamı New York’ta düzenlenen Lupus Araştırmaları Birliği Yıllık Galasına katıldı. Selena, galada gerçekleştirdiği konuşmayla herkesi duygulandırdı. İşte Selena’nın yaptığı o konuşmanın ufak bir kısmı:
“Lupus topluluğum, sizinle burada olmaktan onur duyuyorum. Bazılarınız biliyor ya da bilmiyor Bana beş veya altı yıl önce kadar Lupus teşhisi konuldu. Bu felakete dikkat uyandırmak için bununla ilgili konuşmalar gerçekleştiriyorum. Çok fazla test yaptırdıktan sonra doktorlarım bana böbrek yangısı teşhisi koydu ve bana böbrek nakli yapılması gerektiğini söylediler.
Herkes bir donor bulacak kadar şanslı değil. Genç kadınların Lupussuz bir hayatta hayallerini farketmelerini görmek istiyorum. Hiçbirimiz yalnız değiliz. Hepinize teşekkür etmek istiyorum.”

İlginizi Çekebilir

Deniz Akaya’nın kızı kim, kaç yaşında

Deniz Akkaya’nın kızı kaç yaşında adı ne olay ne? Deniz Akkaya kızının zorbalığından dert yandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting