Ana Sayfa / Kadınca / Selin Şekerci’nin Emine Hanım özürü
SELİN ŞEKERCİ OYUNCU

Selin Şekerci’nin Emine Hanım özürü

Selin Şekerci, Emine Erdoğan’dan özür diledi bunu da sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncu Selin Şekerci, Emine Erdoğan’la görüştüğünü açıkladı. Oyuncu Selin Şekerci, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hakkında söylediklerinden ötürü özür mesajı yayımladı.

Selin Şekerci, Twitter’Daki Emine Erdoğan paylaşımları için özür diledi. Oyuncu selin Şekerci bugünlerde özellikle AK Parti medyasının en sevdiği oyunculardan biri oldu. Dizi oyuncusu Selin Şekerci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan özür diledi.

Şekerci, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Emine Erdoğan’dan özür dileyen paylaşımlarda bulundu.

Şekerci, paylaşımında “Birkaç yıl önce yaptığım bir sosyal mecra paylaşımı ile ilgili Sayın Emine Erdoğan Hanım’a kendimi ifade etme şansı buldum, kendisinden özür diledim. Özrümü kabul ettiği ve beni anlayışla karşıladığı için yine bu mecradan kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı iletmek isterim” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Selin Şekerci, Emine Erdoğandan özür diledi

İlginizi Çekebilir

Nicki Minaj Hollanda’da gözaltında

Hollanda’da dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Nicki Minaj gözaltına alındı. ABD’li şarkıcı Nicki Minaj, Hollanda havalimanında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting