Ana Sayfa / Genel / Selman Bozkır neci, nereli ve kim?

Selman Bozkır neci, nereli ve kim?

Selman Bozkır kod adıyla Doktor Hüseyin öldürüldü. PKK’nın mahmur Kampı elebaşısı Selman Bozkır etkisizleştirildi. Peki kimdir bu Selman Bozkır kod adıyla doktor Hüseyin ve terör örgütündeki yeri nedir soruları. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu ‘Doktor Hüseyin’ kod adlı Selman Bozkır, dün Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın kahramanları tarafından etkisiz hale getirildi” dedi.

Doktor Hüseyin kod adlı terörist Selman Bozkır MİT tarafından öldürüldü. PKK’nın Mahmur Kampı sorumlusu öldürüldü.

DOKTOR HÜSEYİN KİM NECİ?

Cumhurbaşkanı AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından bir mesaj paylaşarak terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu Selman Bozkır’ın etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Buradan milletimize güzel bir haber vermek istiyorum” diye başladığı mesajında şunları kaydetti:

“Terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu ‘Doktor Hüseyin’ kod adlı Selman Bozkır, dün Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın kahramanları tarafından etkisiz hale getirildi. Bu başarılı operasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma milletim adına teşekkür ediyorum. Hain ve bölücü örgütün Mahmur’u terörün ‘kuluçka merkezi’ olarak kullanmasına müsaade etmeyecek, terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

İsrail’e satışı yasaklanan ürünler

Türkiye’den İsrail’e satılması yasaklanan mal ve ürünler. Ticaret Bakanlığı’ndan ” İsrail’e ihracat kısıtlaması” başlığıyla yayımlanan …

Sınırsız Hosting