Ana Sayfa / Yaşam / Sema Survivor’dan diskalifiye mi oluyor?

Sema Survivor’dan diskalifiye mi oluyor?

Survivor’da Sema Aydemir diskalifiye mi ediliyor 2018. Survivor 2018 sema çatlak kolunu masaya vurdu ve yeniden kırdı. metin kuş, Sema’nın kırık kolunu tedavi etmekten vazgeçti ve sema Aydemir diskalifiye mi oluyor diye soruluyor. 

Survivor 2018 pazar 20 Mayıs dokunulmazlık oyunu ve Sema’nın kırık kolunu oyun kaybettikten sonra yeniden masaya vurarak kırması geceye damga vurdu. Sema Aydemir Survivor 2018’den diskalifiye mi oluyor diye sordurdu ve Acun Ilıcalı’nın sema kararı merakla bekleniyor. İlk dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti ve Birsen ile Yağmur eleme potasına girdi 19 Mayıs akşamı. 20 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununda Sema Aydemir oyun sonrası çatlak kolunu sert bir şekilde sinirli bir şekilde vurdu ve yeniden kırdı. Metin Kuş, Sema’nın isteyerek yaptığı bu hareket sonrası pişman olmaması nedeniyle tedaviden vazgeçti.

SEMA AYDEMİR NECİ KİM YAŞI

SEMA AYDEMİR’İN BİYOGRAFİSİ
Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985’te Bursa’da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etmiştir…

İlginizi Çekebilir

Almanya Mehmet’i arıyor

Dortmund kentinde bir Türk katliam yaptı polis kaçan Mehmet Ö.yü arıyor. Almanya, korkunç Türk Mehmet’i …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting