Ana Sayfa / Kadınca / Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı ve olayları açıklandı mı yayında mı sorusu. Son bölüm Sen Anlat Karadeniz izle ve 19. bölüm sen Anlat Karadeniz dizisi Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde hem seyirciyi hem de Nefes’i şoke eden bir gelişme yaşandı. Mahkemenin kararı Başta Nefes olmak üzere Tahir’i de derinden etkiledi. 

atv son bölüm Sen Anlat Karadeniz izle 19. bölü. Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı olayları ne sorusu. Sen Anlat Karadeniz 19. bölümüyle dün akşam seyircisinin karşısına çıktı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde tam her şey yoluna girdi derken mahkemenin kararı kurulan düzeni altüst etti. Bu akararda Vedat’ın da parmağı vardı. Yiğit’in “Ben babamla yaşamak istiyorum” demesi başta Nefes olmak üzere tüm Kaleli ailesini şaşkına çeviriyor. Anne-oğul gözyaşları içerisinde birbirinden ayrılırken Tahir, son hamlesini yürürlüğe koyuyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit’e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan’la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir’in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes’i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan’ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Anlat Karadeniz 19. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmış değil. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting