Ana Sayfa / Kadınca / Sen Çal Kapımı final tarihi

Sen Çal Kapımı final tarihi

Sen Çal Kapımı 50. bölümünde final yapıyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in oynadığı dizi final yapıyor. Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi hakkında final kararı çıktı.

Sen Çal Kapımı 50. bölüm final yapıyor. Kerem Bürsin’in dizisi reytinglerde yenildi final kararı alındı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi hem özel hayatlarında hem de ekranda bu yılın birbirine en yakıştırılan çiftleri arasında yer alıyor. Birisi genç kızların hayranlıkla takip etiği yakışıklı oyuncu, diğeri de kadın-erkek pek çok hayranı olan ekranların yetenekli güzeli.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisi birlikte rol aldıkları Sen Çal Kapımı adlı dizi ile bu yıl hem birbirlerinde aşkı buldu hem de iş hayatlarında güzel bir ivme yakaladı.

SEN ÇAL KAPIMI SON FİNAL BÖLÜMÜ

Geçtiğimiz yıl Fox TV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan ve sezonda da devam eden Sen Çal Kapımı dizisine Nisan ayında kısa bir ara verilmişti.İkilinin hayranları dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekranlara geleceğini merakla bekliyordu.

Sen Çal Kapımı dizisi 9 Haziran’da yeniden Fox TV ekranlarında izleyici ile buluştu, Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi de yeniden yoğun bir çalışma temposuna girdi.

40.bölümü ile yeniden ekranlara merhaba diyen dizide zaman atlaması yaşandı ve diziye pek çok yeni karakter katıldı. Dizinin 50. bölümü ile birlikte final yapacağını Hande Erçel duyurdu.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting