Ana Sayfa / Kadınca / Surda melekler görüldü (Diyarbakır)
DİYARBAKIR SURDA KADINLAR

Surda melekler görüldü (Diyarbakır)

Diyarbakır haber ve gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Diyarbakır Surları üzerinde görülen 5 kadın görüntüsü dikkat çekmiş ve Sur’a melek indi yorumlarına neden olmuştu. 5 kadın ilahi söylemek için Diyarbakır’da surlara çıkınca sosyal medyada ilginç bir tartışma başladı. Facebook ve Twitter’da birkaç gündür herkesin tartıştığı ve çeşitli yorumlara neden olan ‘Diyarbakır surlarına inen melekler’ görüntüsünün bir ilahi grubunun klip çekimi olduğu iddia edildi. Diyarbakır surlarına uzak bir mesafeden çekilen görüntülerde, 5 tane beyaz elbiseli kadın görüntülenmişti. Görüntüler kısa sürede birçok kişi tarafından paylaşılmış ve tartışmalara neden olmuştu.

İlahi söylemek için 5 kadın Diyarbakır’da surların üzerine çıkınca bölge halkı sura melek indi sanmış ve kentte bir gizem peydah olmuştu. Sosyal medyada bir kaç gündür paylaşım rekoru kıran surlardaki meleklerin videosunun sır perdesi aralandı.

‘DİYARBAKIR SURLARINA İNEN MELEKLER

Facebook ve Twitter’da birkaç gündür herkesin tartıştığı ve çeşitli yorumlara neden olan ‘Diyarbakır surlarına inen melekler’ görüntüsünün bir ilahi grubunun klip çekimi olduğu iddia edildi.

TARTIŞMAYA NEDEN OLDU

Tartışmaya neden olan görüntülerde, Diyarbakır surlarına uzak bir mesafeden çekilen görüntülerde, 5 tane beyaz elbiseli kadın görüntülenmişti.

İlginizi Çekebilir

Bülent Ersoy’dan garsona hakaret

Bülent Ersoy garsona hakaret etti, Garsona çirkinsin diyen Bülent Ersoy kendini dünyanın en güzel erkekden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting