Ana Sayfa / Yaşam / Survivor 2018 All Star ve Gönüllüler konsepti bitti
SURVİVOR 7 MART ELENEN İSİM

Survivor 2018 All Star ve Gönüllüler konsepti bitti

Survivor 2018 son değişiklik. Survivor All Star Survivor Al Star’a karşı başladı. Survivor 2018 All Star ikiye bölünüyor 6-5 olarak. 

SURVİVOR 2018 ACUN ILICALI’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Survivor’ın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Gönüllüler takımında yer alan Batuhan Buğra Eruygun’un Survivor şartlarını kaldıramadığını ve yarışmadan ayrıldığını açıkladı.

Acun Ilıcalı, bu açıklanmanın yanı sıra çarpıcı bir açıklamaya daha imza attı. Ilıcalı, takımlar arasındaki dengesizlik nedeniyle All Star – Gönüllüler konseptinin bittiğini açıkladı. Acun Ilıcalı: “All Star & Gönüllüler konsepti bitmiştir. Yeni bir konseptle devam ediyorum All Star All Star’a karşı. Yani başlangıçtaki 12 All Star yarışmacısını şimdi 11 kaldı. 6-5 farklı takımlara böleceğiz. Yarın kimin hangi takımda olduğunu öğreneceksiniz. Şunu açıkca söylüyorum. Bu konsepte All Star Gönüllüleri yenmiştir. Artık denk takımlar istiyoruz” dedi.

Survivor 2018 son yeni değişiklik ve All Star ikiye bölündü. Acun Ilıcalı Survivor 2018 konseptini değiştirdi. Survivor 2018 All Star ve Gönüllüler takımı dağıtıldı yeni düzen kuruldu. Batuhan da diskalifiye edildi Survivor’dan. TV8’in sevilen yarışması Survivor’da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı hangi isimler arasından çıkacak. 1 Nisan 2018 Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybedecek? Bireysel dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor dokunulmazlık oyunu heyecanı başladı. 1 Nisan 2018 Pazar akşamı Survivor dokunulmazlık oyununun akabinde oynanacak bireysel dokunulmazlık sonrası muhtemel 3 aday konsey yolunu tutacak. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Survivor hayallerine veda ederken diğerleri çetin ada koşulları ve rekabetin içinde yarışmaya devam edecek. Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan kim, muhtemel 3 eleme adayları ve Survivor heyecanı Survivor’da geçen hafta, dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda ilk eleme adayı Anıl Berk Baki, bireysel dokunulmazlık sahibi Cumali Akgül’ün kararıyla ikinci eleme adayı Ramazan Kalyoncu ve haftanın performans birincisi Birsen Bekgöz’ün kararıyla üçüncü eleme adayı da Yağmur Banda olmuştu. SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Ramazan Kalyoncu, Survivor 2018’de elenen isim olmuş ve Survivor’a veda etmişti.

HAFTANIN PERFORMANSI VE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK: Survivor 2018’in 1 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında haftanın en iyi performansının sahibi olan ve ilk bireysel dokunulmazlığın sahibi Anıl Berk Baki; bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanarak konseyde bir eleme adayı belirleyecek ve dokunulmaz olacak isim ise Cumali Akgül oldu.

İlginizi Çekebilir

Almanya Mehmet’i arıyor

Dortmund kentinde bir Türk katliam yaptı polis kaçan Mehmet Ö.yü arıyor. Almanya, korkunç Türk Mehmet’i …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting