Ana Sayfa / Kadınca / Survivor 2021 araba ödülü ne, hangi araba

Survivor 2021 araba ödülü ne, hangi araba

Survivor 2021 araba ödülü hangi marka araç ve fiyatı. Acun, bu yıl 2021 Survivor’da hangi arabayı ödül olarak veriyor fiyatı. markası ve modeli merak ediliyor. Survivor 2021 araba ödülünü kim kazandı, berkay araba ödülünü kazandı mı sorusu.

Survivor 2021 ödül olarak hangi marka ve model araba verecek fiyatı ne kadar, Survivor 2021 araba ödülünü kazanan kim, Batuhan araba ödülünü kazandı mı, Poyraz arabayı kazandı mı sorusu. Geçen yıl araba ödülünü kim kazanmıştı Survivor 2020’de bilgisi. Survivor 2021’de yarın akşam araba ödülü için yarışmacılar kozlarını paylaşacak. Birçok izleyici şimdiden ‘Survivor 2021 araba markası nedir, hangi otomobil?’ sorularının yanıtlarını araştırıyor. İşte Survivor 2021 araba ödülü hakkında bilgiler.

SURVİVOR 2021 ARABA ÖDÜLÜ VE FİYATI İLE KAZANAN KİM BİLGİSİ MERAK EDİLİYOR
Acun Ilıcalı, ”Survivor’da herkesin merak ettiği araba ödülü oynanacak. Güzel ve pahalı bir otomobil bir yarışmacının olacak.” açıklamasını yaptı. İzleyiciler araba ödülünü merak ediyor. İşte Survivor 2021’de verilecek olan otomobil hakkında bilgiler…

SURVİVOR 2020 ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANMIŞTI?
Survivor’da otomobil oyunu oynanacak. Henüz otomobilin markası açıklanmadı. Survivor 2020’nin bu akşamki yeni bölümünde araba ödülü mücacelesi vardı. Son 7 ismin kaldığı Survivor’da yarışmacılar araba ödülünün sahibi olabilmek için ilk olarak ‘Annenize Sorduk’ adlı oyunda karşılaştı. Ardından en fazla doğru yanıtı veren iki isim (Berkan, Elif) araba ödülü için yarıştı. Bu akşamki araba ödülünü kazanan isim Elif Gören oldu. Böylece Elif Survivor 2020’deki 2. otomobil ödülünü kazanmış oldu.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Sınırsız Hosting