Ana Sayfa / Kime Ait / Survivor’da ev ödülünü kazananlar

Survivor’da ev ödülünü kazananlar

Survivor’da ev ödülü ve kazanacak 4 yarışmacı ev sahibi olacak. Acun Ilıcalı Survivor 2018’de 4 yarışmacıya daire veriyor. Survivor’da ev ödülünü kazanan isimler şimdiden merak konusu oldu. Survivor 2018’in 22 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan 106. bölümünün tanıtımı yayınlandı. Survivor’da yeni bölümde, büyük finale 8 gün kala Acun Ilıcalı, yarışma tarihinin en büyük ödülünü açıkladı. Survivor’da aileleriyle birlikte oynayacakları oyunu kazanan 4 yarışmacı ev kazanacak? Survivor’da bir ilk olan ev ödülünü kimler kazanacak?

Survivor 2018 ev ödülü ve Acun Ilıcalı7nın açıklaması. TV 8 22 Haziran Survivor 2018 ev ödülü yarışması ve ödülü kazanan isimler an be an yayında olacak. survivor tarihinin en büyük ödülü ev ödülü oldu. Survivor 2018’in büyük finali 29 Haziran Cuma akşamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden canlı yayınla ekrana gelecek. Acun Ilıcalı ise finale günler kala, bugüne kadar hiç verilmemiş bir ödülü açıkladı. Ödülü duyan yarışmacılar adeta çılgına döndü.

EV ÖDÜLÜ YARIŞMASI SURVİVOR 2018
Survivor yeni bölümde, eleme konseyi öncesinde yarışmacılar ev sahibi olabilmek için mücadele edecek. Survivor’da her sene yapılan ve yarışmacıların ailelerinden bir kişiyle birlikte yarışacağı eğlenceli ödül oyununu kazanan dört yarışmacı ev sahibi olacak. Geçtiğimiz yıllarda finale günler kala otomobil ödülü veren Ilıcalı bu defa ödülü büyüttü ve kazananlara ev vereceğini açıkladı. Survivor’da Hakan, Damla, Hilmi Cem, Murat, Anıl, Nagihan, Turabi ve Adem arasından dört yarışmacı oyun sonunda ev sahibi olacak.

SURVIVOR’DAN KİM GİDECEK?
Survivor yeni bölümde büyük finale bir hafta kalan bir isim daha adaya veda edecek. Son dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan ada konseyinde ilk eleme adayı olarak oylama Turabi’nin adı çıkmıştı. Erkeklerde dokunulmazlığı kazanan Anıl eleme adayı olarak Hakan’ın ismini söyledi. Kadınlarda dokunulmazlığı kazanan Nagihan da Murat’ın adını söyledi ve böylece Survivor’da eleme adayları Turabi, Murat ve Hakan oldu. Dominik’te yapılan son toplu sms oylamasının sonuçlarına göre, Cuma akşamki yeni bölümde adaya veda edecek isim belli olacak

İlginizi Çekebilir

Küçükçekmece çöken bina son durum

Küçükçekmece çöken binada ölen ve yaralananların isimleri. 3 katlı bina çöktü. Küçükçekmece çöken bina kaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting