Ana Sayfa / Kadınca / Survivor’da Sabriye diskalifiye mi (Survivor 4 Nisan elenen 2017)
SABRİYE ŞENGÜL SURVİVOR DİSKALİFİYE OLACAK

Survivor’da Sabriye diskalifiye mi (Survivor 4 Nisan elenen 2017)

Survivor 2017 4 Nisan elenen isim Sabriye, Adem, Erdi ve Berna’dan biri olacak. Bu arada Sabriye Şengül Survivor 2017’den diskalifiye ediliyor iddiası gündemde. Serhat Akın Sabriye kavgası Survivor 2017’den diskalifiye getirecek gibi.  Survivor son elenne 4 Nisan Salı belli oluyor ancak onun öncesinde ünlüler adasında kavga çıktı diskalifiye bekleniyor. Survivor 2017’de Serhat Akın’la kavga eden Sabriye’nin “Basarım tekmeyi!” sözüne Acun “Müsamaha göstermeyiz!” dedi. “Akıllara Sabriye, Survivor’dan diskalifiye mi edilecek?” sorusu geldi.

Kim elendi Survivor’dan 4 Nisan salı cevabını bekliyor. Survivor elemeden önce Survivor 2017 ünlülerde Serhat Akın ile Sabriye kavgası diskalifiye çıkarabilir. Survivor’da Serhat Akın’ın agresif tavırları yarışmacı arkadaşylarının moralini bozuyor. Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda Sabriye sona kalan Adem ve Serhat ikilisinden Adem’i destekleyince Serhat, yaşananlara tepki olarak eleme konseyinde kendi gurubuyla beraber Sabriye’yi eleme adayı olarak gösterdi. Bireysel dokunuloğı da kazanan Serhat ikinci eleme adayı olarakta Adem’i gösterdi. Böylece ilk dokunulmazlık oyunu kaybeden gönüllüler takımında Erdi ve Berna ile birlikte Sabri’ye ve Adem eleme potasındaki isimler oldu.
‘BASARIM TEKMEYİ’

Yaşananlar sonrasında Sabriye ve Adem, konsey alanında Serhat’la söz dalaşına girdi. Sabriye bir müddet sonra adeta çılgına dönerek Serhat’a ağıza alınmayacak sözler söyledi. Sabriye’nin sözleri üzerine sinirlenen Serhat, Sabriye’nin üzerine yürümeye kalktı. O sırada Sabriye, ‘Boğa falan dinlemem, basarım tekmeyi!’ deyip tekme salladı ancak Serhat’a müdahalede bulunamadı.
SABRİYE DİSKALİFİYE EDİLEBİLİR

Survivor’un bu akşam ekrana gelecek bölümünün fragmanında görülen bu olaylara Acun Ilıcalı’nın tepkisi çok sert oldu. Acun yaşananlarla ilgili “Konseyden sonra hiç tasvip etmediğimiz üzücü görüntülerle karşılaştık. Bazı sözlerin kullanılmasına, hiç bir zaman müsamaha göstermeyeceğiz.” dedi. Acun’un bu sözleri “Serhat’a “Basarım tekmeyi!” diyen Sabriye, Survivor’da diskalifiye mi edilecek?” sorsunu akıllara getirdi.

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting