Ana Sayfa / Yaşam / Taksi şoförüne yolcuyla tartışma cezası

Taksi şoförüne yolcuyla tartışma cezası

Taksi şoförü yolcusuyla tartıştığı için para cezası aldı. istanbl’da taksi terörü artarak sürüyor. Taksi şoförleri adeta müşterileri yolunacak kaz gibi görüyor. İstanbul’da yolcularla ücret konusunda tartışan taksiciye 6 bin 439 lira para cezası kesildi. Ayrıca çalışma ruhsatı 10 gün süre ile geçici olarak iptal edilerek taksi trafikten men edildi

Taksi şoförü yolcusuyla tartıştı para cezası aldı.

Fatih’te taksilere yönelik yapılan denetim sırasında yolcularla ücret konusunda tartışan bir taksiciye 6 bin 439 lira idari para cezası uygulanırken taksi de trafikten men edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih’te taksilere yönelik denetim yapıldı. Yapılan denetimde, Mustafa Paşa Sokak üzerinde, Taksici Ö.E ile yolcuların ücret konusunda tartıştıkları tespit edlidi. Hakkında işlem başlatılan Ö.E’ye Karayolları Trafik Kanunu’nda yer alan ‘Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile Belediye Kanunu kapsamında ilgili belediye tarafından tahdit veya tahsis kapsamına alınmış ve bu kapsamda verilmiş çalışma izninin/ruhsatının süresi bittiği halde, belediye sınırları dahilinde yolcu taşımak’ maddesi uyarınca 6 bin 439 lira idari para cezası uygulandı. Öte yandan Ö.E’nin çalışma ruhsatı 10 gün süre ile geçici olarak iptal edilerek taksi trafikten men edildi.

İlginizi Çekebilir

Barış Boyun neci, nereli, yaşı?

Barış Boyun aslen nereli, kaç yaşında, hangi çetenin lideri ve Barış Boyun örgütünün uçları işlediği …

Sınırsız Hosting