Ana Sayfa / Kadınca / Tuba Ünsal evliliği bitiyor mu?

Tuba Ünsal evliliği bitiyor mu?

Tuba Ünsal boşanacak mı son durumu ne evliliği nasıl gidiyor magazin gündeminde konuşuluyor. Mirgün Cabas ile Tuba Ünsal evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Tuba Ünsal, Mirgün Cabas’la evliliğinde ciddi bir kriz olduğu iddiasıyla ilgili sessizliğini bozdu, sorun yaşadıklarını doğruladı.

2018 yılı ünlüler için adeta boşanma ve evlenme yılı oldu.Son olarak ünlü isim tuba Ünsal’ın boşanacağı haberleri medyada yer aldı. Ancak Tuba Ünsal evliliği üzerindeki tartışmalara kendi açısından şimdilik bir virgül koydu. Tuba Ünsal’ın prodüktör ve oyuncu olarak adını yazdırdığı “Kürk Mantolu Madonna”, Berlin Türk Tiyatro Festivali’ne katılacak. Bu gelişmeyle ilgili önceki gün Taksim Grand Pera’da bir basın toplantısı düzenlendi.

MİRGÜN CABAS BOŞANACAK MI?

Toplantıda özel hayatıyla ilgili soruları da yanıtlayan Ünsal, Mirgün Cabas’la boşanmanın eşiğine geldikleri iddiası hakkında ilk kez konuştu.

Tuba Ünsal üçüncü evliliğini Mayıs 2013’te Mirgün Cabas ile yapmış, Kasım 2013’te oğlu Civan Mert’i dünyaya getirmişti.

Geçtiğimiz hafta çiftin boşanacaklarına dair dedikodular çıkmıştı.

Mirgün Cabas konuya dair sessizliğini korurken, ilk açıklama Tuba Ünsal’dan geldi.

Ünsal “Evliliklerde engebeli yollar olabiliyor, biz de engebeli bir yoldan geçiyoruz. Evlenirken nasıl herkese haber verdiysek, boşanacağımızda da veririz. Şu an için gözlerinizin içine bakarak ‘ayrılık var’ ya da ‘yok’ diyemem. Benim bazı sorunlarım var. Ama Mirgün’e âşığım, o yüzden bir şeyleri kurtarmak için çabalıyorum. Ayrılsak da arkadaş kalırız” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting