Ana Sayfa / Kadınca / Turgay Kerimoğlu’nun boşanması

Turgay Kerimoğlu’nun boşanması

Turgay Kerimoğlu ile eşi Etkin Ünal boşanıyor haberleri magazin gündeminde ilk sıraya oturdu. 2017 yılında ünlüler adeta boşanma yarışına girdi. Evlenen ünlülerden daha çok boşanan ünlüler haberleri yapmaya başladı. 25 yıllık evlilikleriyle parmakla gösterilen ünlü çift, boşanıyor. Sosyal medyada kızlık soyadını kullanmaya başlayan Etkin Ünal, ‘Ayrılık nedenimiz, fikir ayrılıklarımız’ dedi.

Bu yıl boşanan ünlülerin sayısındaki artış dikkat çekiyor. Yeni evliler de çok uzun yıllardır evli olan ünleler de bir bir eşlerinden ayrılıyor. son olarak Turgay Kerimoğlu’nun 25 yıllık evliliğini noktalamaya hazırlandığı haberleri basına düştü. Spor dünyasının parmakla gösterilen çifti Etkin ile Tugay Kerimoğlu’nun 25 yıllık mutlu evliliğinde sona gelindi. Etkin Hanım, ayrılık sinyallerini instagram’da ‘Kerimoğlu’ soyadını değiştirip genç kızlık soyadı ‘Ünal’ı kullanmaya başlayarak ve eşiyle olan tüm fotoğraflarını silerek verdi. Etkin Kerimoğlu, dün yaptığı özel açıklamayla eski Milli futbolcu ile boşanacaklarını duyurdu. Berke ve Melissa adında iki çocukları bulunan çiftten Etkin Hanım, bazı fikir ayrılıklarından dolayı boşanma kararı aldıklarını dile getirdi. Etkin Kerimoğlu; yıllarca Galatasaray, Glasgow Rangers ve Blackburn Rovers’ta forma giydikten sonra teknik adamlığa soyunan Kerimoğlu’dan boşanırken maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmayacak.

TURGAY KERİMOĞLU SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI

Geçtiğimiz aylarda teknik direktörlüğü de bırakan Tugay Kerimoğlu ile en kısa sürede boşanacaklarını belirten Etkin Hanım, davayı önümüzdeki günlerde açacaklarını ifade etti. Dün manidar bir paylaşım yapan Etkin Hanım’ın şu sözlerinden sonra gözler eşi Tugay Kerimoğlu’na çevrildi: “Dereyi geçene kadar ayıya dayı diyemem, ben kula kulluk da edemem. Yalan, dolan, düzgün yaşamayı beceremeyen uzak dursun!” Tugay Kerimoğlu’nun instagram hesabını kapatması da dikkat çekti.. (Takvim)

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting