Ana Sayfa / Sağlık / Yalçın Çakır’a ne oldu (Yalçın Çakır nereli, neci ve yaşı)
YALÇIN ÇAKIR NERELİ KİM

Yalçın Çakır’a ne oldu (Yalçın Çakır nereli, neci ve yaşı)

Yalçın Çakır son sağlık durumu. Beyaz TV Yalçın Abi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi hastanede yoğun bakımda. Yalçın Çakır kaç doğumlu, nereli ve yaşı. Yalçın Çakır hangi gazete ve televizyonlarda çalıştı bilgisi. 

Televizyoncu Yalçın Çakır kaç yaşında, memleketi eğitimi ve çalıştığı televizyonlar bilgisini derledik. Beyaz TV’deki Yalçın Abi programını yapan Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Beyaz TV’de yayınlanan “Yalçın Abi” isimli programı hazırlayıp sunan televizyoncu Yalçın Çakır, yayın esnasında fenalaştı.
Kanal, Çakır’ın rahatsızlanmasının ardından apar topar yayını keserken, ünlü televizyoncu Fulda’da özel bir hastaneye kaldırıldı. Yalçın Çakır’ın tedavisi devam ediyor.

YALÇIN ÇAKIR NERELİ, YAŞI VE KİMDİRİ
Yalçın Çakır, 20 Haziran 1961 tarihinde İstanbul’un Eyüp ilçesinde dünyaya geldi. Çocukluk yıllarını Kasımpaşa semtinde geçiren Yalçın Çakır, babasının iş değişikliği nedeniyle gençlik yıllarını Etiler’de geçirdi.

Eğitim hayatını Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlayan Yalçın Çakır, bir süre de Beşiktaş Spor Kulübü’nde boks dalında spor yaptı.

1978 yılında ilk defa gazeteciliğe Hürriyet gazetesinde serbest bölge muhabiri olarak başladı. Muhabirliğe başladığında bir yandan okurken bir yandan da taksi durağında telefonlara bakarak aile ekonomisine katkıda bulundu.

Geceleri gazinolarda ve eğlence mekanlarında fotoğrafçılık yapan Yalçın Çakır, Hürriyet gazetesinden hariç olarak Milliyet, Cumhuriyet ve Yeni Asır gazetelerinde de görev yaptı. Aynı zamanda bir süre de, Nurettin Sözen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı iken, kendisinin danışmanlığını üstlendi.

1992’de Flash TV’de görev almaya başlayan Yalçın Çakır, 2 kez ara vermesine rağmen Flash TV’de görevini sürdürdü. Flash TV’de “Düzlem Ayna”, “Yüzyüze”, “Flaş Ekip”, “Evlat Acısı”, ve “Evlat Hasreti”

2004’te aşırı stres nedeniyle kalp krizi geçirdi. 2007’de sunuculuğuna başladığı Gerçeğin Peşinde programını 2012 yılının Ağustos ayında sonlandıran Yalçın Çakır, 2013 yılının Eylül ayından 2017’nin Ocak ayına kadar Flash TV kanalında ana haber bültenini sundu.

25 yıldır çalıştığı Flash TV’den ayrılarak, kayıpların aranacağı ve faili meçhul cinayetlerin aydınlatılmaya çalışılacağı bir reality show programı için Beyaz TV ile anlaştı. 27 Şubat 2017 tarihinde de Yalçın Abi adlı reality programına başladı.

İlginizi Çekebilir

Bilecik define kazısı faciası

Söğüt’te define arayışı faciayla sonuçlandı. Bilecik define bulunan yerler hemen dikkat çekti ölüm haberi peşinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting