Ana Sayfa / İlginç / Yılmaz Serttaş MHP’den ihraç edildi
YILMAZ SERTTAŞ

Yılmaz Serttaş MHP’den ihraç edildi

Ağın MHP’li belediye Başkanı Yılmaz Sertaş partisinden ihraç edildi Elazığ’da. MHP’den ihraç edilen belediye başkanları ve sayısı giderek artıyor.Elazığ’da MHP’li Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş partisinden ihraç edildi.

Elazığ’da MHP’den ihraç edilen belediye Başkanı Yılmaz Serttaş Ağın belediye başkanı idi. MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, yazılı bir açıklama yaparak, Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş’ın partiden ihraç edildiğini bildirdi. Demir açıklamasında, “Bilindiği gibi 4 Ağustos 2017 tarihinde Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş’ın partimizden kesin ihraç talebi ile başlatılan disiplin soruşturması, 21 Eylül 2017 tarihinde yapılan İl Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanarak, parti tüzüğümüzün 78/4 C, D, E, H maddeleri gereğince kesin ihraç talebiyle İl Disiplin Kuruluna tedbirli olarak sevk edilmiştir. İl Disiplin Kurulunun 23 Eylül 2017 tarihinde yapılan toplantısında ise Serttaş’ın Milliyetçi Hareket Partisi’nden kesin çıkarılma talebiyle alakalı tedbirli olarak sevk edilme talebi onanmış ve tedbirli olarak partimizden ihraç edilmiştir” dedi.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting