Ana Sayfa / Kadınca / Yunus Günçe ile Berna Öztürk sevgiliymiş
YUNUS GÜNÇE BERNA ÖZTÜRK

Yunus Günçe ile Berna Öztürk sevgiliymiş

Berna Öztürk ile yunus Günçe’nin sevgili oldukları ortaya çıktı bir zamanlar. Survivor aşk bombası patladı. Survivor Berna Öztürk ve Yunus Günçe, geçmişte sevgili olduklarını açıkladı. TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programına katılan Berna Öztürk ve Yunus Günçe, geçmişte sevgili olduklarını açıkladı.

Survivor 2017 de aşk yaşayanlar ortaya çıkmaya başladı. Survivor’dan elenen Berna Öztürk ile yunus Günçe’nin bir dönem sevgili oldukları belirlendi. ‘Survivor 2016’da başarılı bir performans sergileyen Yunus Günçe, “Sizin arkadaşlığınız çok eskiye dayanıyor” sözlerine, “Çok büyük bomba var. Şimdi tüm Türkiye’ye çok güzel bir şey açıklayacağız. Berna Öztürk benim eski çıktığım. Haliyle ben de onun eski çıktığıyım. Çünkü o zaman çok küçüktük ve çıkılıyordu. Uzun zaman oldu, 15 yılı rahat vardır” karşılığını verdi.
“AKLI BAŞINA GELDİ, BENİ TERK ETTİ”

‘Eski sevgiliden arkadaş olmaz’ önermesine katılmadığını belirten Günçe, “O zaman bir müzik televizyonunda VJ’im. Bir stadyumda Metellica konseri vardı. Arkamdan ‘Yunus’ diye bir ses geldi. Döndüm, Berna’nın kafasında bir taç var. ‘Seninle bir şey konmuşmam lazım. Ben uzaydan geldim. Bir gün burada kalacağım. Bana (dünyada en sevdiğiniz insanı bearberinde getierebilirsiniz) dediler. Ben de seni götürmek istiyorum’ dedi. ‘Götür beni gittiğin’ yere şarkısını söyledim. Sevgili olduk. Sonra aklı başına geldi, büyüdü, beni terk etti. Eski sevgiliyle arkadaş olur. Bazı sevgililerden arkadaş olmaz, sebebi de ayrılış biçimidir. Ben bu kızla nasıl arkadaş olmayayım?” ifadelerini kullandı.Bu sözler üzerine programın yorumcusu Hakan Hatipoğlu, “Bunlar tekrar sevgili olurlar. Yunus baya yürüyor şu an” şeklinde espiri yaptı.

İlginizi Çekebilir

Hamile pavyon dansçısı

Pavyon dansçısı hamile kaldı üstelik Ukraynalı. Pavyonda dans eden Ukraynalı pavyon dansçısı bebek bekliyor ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting