Ana Sayfa / Kadınca / 20-26 Şubat haftalık burç yorumları
GÜNLÜK BURÇ

20-26 Şubat haftalık burç yorumları

26 Şubat haftası burç yorum ve analizleri 2017. Haftalık burç 20-26 Şubat 2017 tüm burçların astrolog ve yıldıznameye göre burç yorumları aşkta., parada ve işte kazanacakları sağlık durumları bilgisi. İkizler burcu 20 Şubat haftası burç yorumu 2017. Terazi burcu 20 şubat haftası burç yorumu. 20 Şubat haftası oğlak, kova, aslan ve yay burcu yorumları ve analizleri. 

HAFTALIK BURÇ 20-26 ŞUBAT 2017 YORUM VE ANALİZLERİ

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 KOÇ Burç Yorumu:

Geçen hafta olduğu gibi bu yeni süreçte de gerekli enerjiye sahipsiniz. Gün içinde özel duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Geriye tortu bırakacak işler yapmak istemiyorsanız, burcunuzda ters hareketine devam eden Merkür’ü unutmamalısınız. Olaylara yaklaşım tarzınız sağlıklı olmalı.

KADIN OLMAK ÇOK ZOR, HELE ERKEKLERİN YANINDA

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 BOĞA Burç Yorumu:

Bu hafta birtakım gizlilikler konusunda ısrarcı bir tutum sergilemeniz mümkün. Fikirlerinizi söylerken temkinli davranmayı tercih ediyorsunuz. Öfkelerinizi baskı altında tutarak bazı olayları aşmanız mümkün değil. Sezgisel yeteneğinizi ön plana çıkaracak ve güçlendirecek yeni çalışmalara yönelmelisiniz. Spor yapmak için uygun bir gün.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 İKİZLER Burç Yorumu:

Yenihaftada işinizde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Fakat duygusal ilişkinizde yaşayabileceğiniz bir takım sorunları unutmamalısınız. İhmal edilmek istemeyen partnerinizin alınganlık gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Her zamanki diplomasi davranışlarınızla durumu idare etmeyi başarmalısınız. Özel yeteneklerinizin güçlü olduğu bir gün.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 YENGEÇ Burç Yorumu:

Kadınların en büyük derdi erkeklerin kendilerini anlayamamasıdır. Siz de bu derdi en iyi bilenlerdensiniz. İş yaşantınızda bir takım fırsatların size sunulması, kafanızdaki soru işaretlerin su üstüne çıkmasına neden olacaktır. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görerek, yeni başlangıçlara kendinizi hazırlamalısınız. Kişisel özgürlüğünüzün önemli olduğu bugün içinde, bazı sınırlamaları kaldırırsanız kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

KIZLAR ERKEKLERDEN NE İSTER

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 ASLAN Burç Yorumu:

Pazartesiden itibaren enerjinizi yaratıcılığınızla olumlu bir şeklide birleştirebiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda karşı tarafı ikna etmeniz kolaylaşacak. Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin desteği sayesinde bir takım koordinasyon çalışmalara gireceksiniz. Güç birleşmelerini sevmenize rağmen, son sözü siz söylemekten yanasınız. Unutmayın siz bir kadınsınız. erkek hegomonyasına bir dur diyebilirsiniz. Erkekler siz de kadınları biraz olsun anlamaya çalışın.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 BAŞAK Burç Yorumu:

Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden hoşlanmadığınız için bugün kendi kurallarınızı kendiniz koymaktan yanasınız. Yapacağınız her türlü çalışmaların alt yapısını hazırlayarak sunmaktan yanasınız. Eğitim ve öğretimle ilgili konuların ön plana çıkacağı bir gün. Bu yeni haftada çalışmalarınızı derinleştirmekten yanasınız.

DÜŞÜNCELERİNİZ SİZİ YİYİP BİTİRİYOR

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 TERAZİ Burç Yorumu:

Karşı tarafın fikirlerini kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Diretme huyunuz yok fakat olayları değişik açıdan objektif bir şeklide gördüğünüz için, düşüncelerinizde daima haklı çıkıyorsunuz. Bu aylarda kardeşlerinizin fikirlerine saygı göstermeli ve onların bazı sorunlarını çözüm üretmelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 AKREP Burç Yorumu:

Kazançlarınız konusunda başarı grafiğiniz yükseliyor. Bu günlerde kişisel yetenekleriniz ön plana çıkarmadan önce, size güven duyulmasını istiyorsunuz. Kazançlarınızı değişik kaynaklardan kazanmak isteği içindesiniz. İş değişimleri yaşamak istiyorsanız, mantıklı davranışlarınızı ön plana çıkarmalısınız. Boğaz ve boyun ağrılarınız olabilir.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 YAY Burç Yorumu:

Yayların en büyük şansı kendilerine olan güveni. Kişisel özgürlüğünüzü korumak adına verdiğiniz savaşlardan daima siz galip çıkıyorsunuz. 20 Şubat pazartesi haftası, içten davranışlarınızın size sağlayacağı motivasyon sayesinde, başlattığınız her türlü çalışmayı istediğiniz koşullara getirebileceksiniz. Vereceğiniz mücadelenin size sağlayacağı kişisel kazançlar bir hayli fazla. İsteklerinizde diretebilirsiniz.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 OĞLAK Burç Yorumu:

Kendinize güveniyor ve çalışmalarınızı mantık süzgecinden geçirerek, kişisel başarınızı perçinliyorsunuz. Bu hafta birlikte olduğunuz insanlarla fikir alışverişi içinde olacaksınız. Onların düşüncelerinden bazı fikirleri süzerek, kendinize yararlı olanları seçeceksiniz. Tiyatro, sinema ve tiyatro gibi sanat olaylarına ilgi duyacağınız bir gün

SİZ KENDİNİZ GİBİ OLMAYA DEVAM EDİN

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 KOVA Burç Yorumu:

Yeni veyine bir hafta. Beklediğiniz o haber  yine yok. Teknolojiye olan merakınız sosyal çevrenizde artık tepki çekmeye başlıyor. Enerjinizi ikiye katlayacak olayların içinde olduğunuz zaman, kendinizi daha da huzurlu ve olumlu hissediyorsunuz. Yeni haftada eski arkadaşlarınızla bir arada olacak geçmiş günlerden konuşacaksınız. Gününü yaşayan biri olarak, anılardan konuşmak sizin için oldukça ilginç olacaktır. Buruk bir hüzün gözlerinizi sulandırabilir.

20-26 ŞUBAT HAFTASI 2017 BALIK Burç Yorumu:

BU HAFTASİZİN EN VERİMLİ OLACAĞINIZ HAFTA. ÖZELLİKLE İŞTEKİ BAŞARILARINIZ BİRİLERİNİ KISKANDIRACAK. ÜŞKTA İSE YİNE KAZANAN TARAFSINZ. ANCAK SAĞLIK SORUNLARI BAŞLAYABİLİR BU HAFTA SİZİN İÇİN. ÖZELLİKLE DİŞ AĞRINIZ İÇİN ARTIK DOKTORA GİTME ZAMANININZ GELDİ GİBİ. Düşüncelerinizde radikal ve farklı kararlar alacağınız günlerden biri. Bazı bilgilerinizin destek görmesi, sizin için oldukça önemli. 20-26 ŞUBAT HAFTASI, görüştüğünüz kişilerle önemli fikir alış verişleri içinde olacaksınız. Girişimci yapınızın çevresel koşullarla da uygun olması açısından, adımlarınızı dikkatli ve mantıklı atıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir

Bartu Küçükçağlayan mini etek giyiyor

Oyuncu Bartu Küçükçağlayan mini etek uzun çorap giyerek sahneye çıkıyor. Bartu Küçükçağlayan mini etekli hali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting