Ana Sayfa / Manşet / 26 Aralık okulları kar tatili olan iller
KAR TATİLİ OLAN İLLER VE OKULLAR

26 Aralık okulları kar tatili olan iller

Okulları kar talili olan iller 26 Aralık Pazartesi 2016. yarın yani 26 Aralık’ta kar nedeniyle okulları tatil olan iller belli oldu. Karaman okullar tatil 26 Aralık. Ağrı ve Hakkari pazartesi 26 Aralık okullar tatil kar nedeniyle. Kar yağışı nedeniyle okulları tatil olan şehirler. 

Kar nedeniyle 26 Aralık Pazartesi okulları tatil olan olan il ve ilçeler. 26 Aralık Karaman okullar tatil kar nedeniyle.

26 ARALIK KARAMAN OKULLAR TATİL

Okulları tatil olan illerden biri de karaman yarın yani 26 Aralık Pazartesi. Karaman Valiliği, okulların yarın için tatil edildiğini açıkladı. Valilik tarafından yapılan açıklamada, “Son meteorolojik tahminler ve alınan veriler çerçevesinde önümüzdeki günlerde kar yağışının devam edecek olması nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurul Kararıyla ilimiz genelindeki tüm okullarımız 26 Aralık 2016 Pazartesi günü tatil edilmiştir. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile personeller de aynı tarihte idari izinli sayılmaları Valiliğimizce uygun görülmüştür” denildi.

HAKKARİ 26 ARALIK OKULLAR TATİL

Öte yandan Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde kar yağışı nedeniyle tüm okullar yarın (pazartesi) için 1 gün süreyle tatil edildi. Yüksekova İlçesi’nde öğleden sonra etkili olmaya başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe genelinde ilkokul, ortaokul ve liseler, yarın için 1 gün süreyle tatil edildi.

AĞRI 26 ARALIK PAZARTESİ OKULLAR TATİL

Pazartesi günü 26 Aralık 2016 Ağrı’da kar yağışı nedeniyle il merkezi ile Patnos ve Eleşkirt ilçelerindeki köy okulları ve taşıma sistemli eğitim veren okullar pazartesi için 1 gün süreyle tatil edildi.

Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamada, “İlimizde devam eden kar yağışı nedeniyle İlimiz Merkezi ile Patnos ve Eleşkirt İlçelerindeki köy okulları ve taşıma sistemli eğitim veren okullar 26 Aralık 2016 (Pazartesi) tarihinde 1 gün süre ile tatil edilmiştir” denildi.

İlginizi Çekebilir

EURO 2024 finali izle

İspanya-İngiltere final maçı canlı yayını ve saati. Euro 2024 finali izle bu akşam kanalı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting